×

Szukaj w serwisie

JUMP

  • Autor: Ryyneklazienek.pl
  • 25 lut 2015 12:53
JUMP
KOLEKCJA JUMP
JUMP
JUMP
JUMP
JUMP
JUMP
JUMP
JUMP
JUMP

Jump to marka stworzona dla wymagających klientów, wyrażająca ich ambicje i pasje. Odważne kolory i nowoczesne materiały połączone zostały z elegancją chromowanych uchwytów.

NAZWA: KOLEKCJA JUMP

PRODUCENT: ELITA SP. Z O.O.

OPIS: Jump to marka stworzona dla wymagających klientów, wyrażająca ich ambicje i pasje. Odważne kolory i nowoczesne materiały połączone zostały z elegancją chromowanych uchwytów. Dzięki temu powstały wszechstronne, subtelne i wysmakowane kompozycje.

Charakterystyczne zaokrąglenia boków dodają miękkości i delikatności, co w połączeniu z ciekawą kolorystyką nadaje serii Jump oryginalnego wyrazu.

Meble z tej kolekcji idealnie wpisują się w nowoczesne łazienki, gdzie ważny jest nie tylko wygląd ale i funkcjonalność. Szuflady w szafce podumywalkowej posiadają prowadnice z pełnym wysuwem, który gwarantuje swobodny dostęp do zawartości. Przestrzeń w szufladach to idealne miejsce do przechowywania akcesoriów łazienkowych. Odważna kolorystyka – czerwony, który doda nam energii, fiolet magii i tajemniczości, natomiast nugat zachwyci strukturą 3D z metalicznymi efektami.

GWARANCJA: 24 miesiące

CENA: od 649 zł netto