×

Szukaj w serwisie

Kolejna edycja Forum Branży Łazienkowej już 26 marca!

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 25 lut 2015 08:15
Kolejna edycja Forum Branży Łazienkowej już 26 marca!
Hotel Sheraton Warszawa. Fot. Wikimedia, Vistula

W warszawskim hotelu Sheraton po raz kolejny spotkają się przedstawiciele najważniejszych firm z branży łazienkowej w Polsce. Czekają nas dyskusje, warsztaty oraz Gala rozdania nagród "Łazienka - Wybór Roku 2015" i "Łazienka - Salon Roku 2015".

Po wielkim sukcesie, jakim była ubiegłoroczna edycja Forum Branży Łazienkowej, w tym roku spotkamy się ponownie - tym razem w jeszcze bardziej rozbudowanej formule. 

Zobacz: szczegółowy program Forum Branży Łazienkowej 2015.

Spotkanie rozpoczną dwa panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli producentów, dystrybutorów i ludzi związanych z branżą (projektantów). Pierwszy z nich poświęcony będzie eksportowi polskiego wyposażenia łazienek – poszukiwaniu nowych rynków zbytu i nowych kanałów dystrybucji. Druga dyskusja dotyczyć będzie tworzenia, wdrażania i promocji nowych produktów. 

Uzupełnieniem części panelowej będą dwie równoległe sesje tematyczne. W trakcie pierwszej  z nich eksperci podpowiedzą jak firmy z branży łazienkowej będą mogły korzystać z dofinansowań unijnych w nowej perspektywie finansowej oraz jak uzyskać rządowe wsparcie na rozwój eksportu. Równolegle druga grupa będzie miała okazję dowiedzieć się jak efektywnie aranżować nowoczesną przestrzeń handlową oraz jak skutecznie wdrożyć w swojej firmie rozwiązania e-commerce.

Zwieńczeniem Forum Branży Łazienkowej będzie jak co roku Gala wręczenia nagród - "Łazienka - Wybór Roku" oraz "Łazienka - Salon Roku". Najlepsze produkty nagrodzimy po raz czternasty, a salony już po raz ósmy.

Zobacz: kandydatów do tytułu "Łazienka - Salon Roku 2015".

Wstęp na Forum jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc - konieczna jest rejestracja. Swój udział możecie zgłosić poprzez formularz pod tym linkiem.

Do zobaczenia w Warszawie!
Rekomendowane dla Ciebie