×

Szukaj w serwisie

Konkurs Łazienka - Salon Roku. Wybieramy najlepsze salony łazienkowe

  • Autor: Redakcja Magazynu Łazienka
  • 06 sty 2018 11:22
Konkurs Łazienka - Salon Roku. Wybieramy najlepsze salony łazienkowe

Do 31 stycznia 2018 roku można zgłaszać najlepsze salony łazienkowe z każdego województwa w konkursie Łazienka - Salon Roku, organizowanym przez branżowy magazyn Łazienka i portale Lazienka.pl i Ryneklazienek.

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie „Łazienka – Salon Roku 2018”. Jest to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony obiektom handlowym oferującym wyposażenie łazienek. Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych salonów łazienkowych w każdym z 16 województw. Salonów, które są zdaniem producentów/importerów wyposażenia łazienek, architektów i projektantów wnętrz oraz klientów indywidualnych, liderami w poszczególnych regionach.

Już od wielu lat zdobycie tytułu Salon Roku przekłada się na zwiększenie konkurencyjności salonu, większe zainteresowanie wśród klientów indywidualnych, a co za tym idzie na rosnący zysk firmy. Do konkursu mogą zgłosić się samodzielnie wszystkie salony działające w sektorze dystrybucji produktów łazienkowych.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu profesjonalistów – architektów i projektantów wnętrz oraz w otwartym głosowaniu internautów, które odbędzie się na portalu RynekLazienek.pl (www.ryneklazienek.pl).

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa nie tylko spotka się z zainteresowaniem branży, ale także będzie narzędziem obiektywnego wartościowania rynku w segmencie handlu.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas Gali wręczenia nagród konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2018” oraz „Łazienka – Salon Roku 2018”, która odbędzie się w trakcie Forum Branży Łazienkowej (17 kwietnia 2018 r.)

Pełną wersję regulaminu i formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo poniżej. 

Zapraszamy do udziału w konkursie.

GDZIE SIĘ ZGŁASZAĆ?
Biuro konkursu „Łazienka – Salon Roku 2018”: magazyn „Łazienka”, 15-425 Białystok, ul. Cieszyńska 3A
tel. 609 792 074; fax (85) 71 94 669, e-mail: salonroku@ryneklazienek.pl

REGULAMIN KONKURSU
ŁAZIENKA – SALON ROKU 2018

I. CEL KONKURSU:
– wyróżnienie oraz promocja podmiotów handlowych oferujących wyposażenie łazienek na rynku polskim
– promowanie odpowiedzialności firm za formę sprzedaży i jakość oferowanych produktów

Organizatorem konkursu „Łazienka – Salon Roku 2018” jest magazyn branżowy „Łazienka” oraz portal RynekLazienek.pl wydawany przez Wydawnictwo Publikator w Białymstoku.

II. PRZEBIEG KONKURSU:
Konkurs odbywa się w terminie od 07.12.2017 do 31.01.2018 r. Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie firmy handlowe działające na polskim rynku w sektorze wyposażenia łazienkowego. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie karty zgłoszeniowej danego salonu łazienkowego oraz uregulowanie opłaty konkursowej za dany salon w terminie do 31.01.2018 r. Wysokość opłaty konkursowej określa rozdział III punkt 3 niniejszego regulaminu. Wybór laureatów w poszczególnych województwach odbywa się w równoległym głosowaniu:
- otwarte głosowanie na salony zgłoszone do konkursu „Łazienka – Salon Roku” na portalu www.ryneklazienek.pl.
- zamknięte głosowanie profesjonalistów (architekci i projektanci wnętrz)
Ostateczny wynik konkursu będzie sumą głosów internautów oraz profesjonalistów, przy czym 1 głos profesjonalisty będzie stanowić odpowiednik 10 głosów internautów.

W głosowaniu brane są pod uwagę następujące kryteria:
– szerokość i zróżnicowanie oferty dostępnej w salonie,
– szybkość realizacji zamówienia,
– fachowość obsługi,
– jakość i wygląd ekspozycji.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie tytułów „Łazienka – Salon Roku 2018” nastąpi 17 kwietnia 2018 r., w trakcie Forum Branży Łazienkowej (Hotel Sheraton, Warszawa)

III. ZASADY KONKURSU:
1. Przedmiotem konkursu są podmioty handlowe oferujące wyposażenie łazienek w poszczególnych 16 województwach Polski.
Rekomendowane dla Ciebie