×

Szukaj w serwisie

Spiesz się i wybierz najlepszy salon łazienkowy! Głosowanie potrwa tylko do środy

  • Autor: Redakcja Magazynu Łazienka
  • 21 lut 2018 09:22
Spiesz się i wybierz najlepszy salon łazienkowy! Głosowanie potrwa tylko do środy
Do 20 marca br. można głosować na najlepsze salony łazienkowe z każdego województwa w konkursie Łazienka - Salon Roku

Do 21 marca br. można głosować na najlepsze salony łazienkowe z każdego województwa w konkursie Łazienka - Salon Roku, organizowanym przez branżowy magazyn Łazienka i portale Lazienka.pl i Ryneklazienek.pl.

Zapraszamy serdecznie do oddawania głosów w konkursie „Łazienka – Salon Roku 2018”. Jest to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony obiektom handlowym oferującym wyposażenie łazienek. Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych salonów łazienkowych w każdym z 16 województw. Salonów, które są zdaniem producentów/importerów wyposażenia łazienek, architektów i projektantów wnętrz oraz klientów indywidualnych, liderami w poszczególnych regionach.

Już od wielu lat zdobycie tytułu Salon Roku przekłada się na zwiększenie konkurencyjności salonu, większe zainteresowanie wśród klientów indywidualnych, a co za tym idzie na rosnący zysk firmy. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu profesjonalistów – architektów i projektantów wnętrz oraz w otwartym głosowaniu internautów, które od 21 lutego do 21 marca br. potrwa na portalu Ryneklazienek.pl.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas Gali wręczenia nagród konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2018” oraz „Łazienka – Salon Roku 2018”, która odbędzie się w trakcie Forum Branży Łazienkowej (17 kwietnia 2018 r.)

>>>ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZY SALON W TWOIM WOJEWÓDZTWIE<<<

>>>ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU<<<

 
Rekomendowane dla Ciebie