Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Krzysztof Dulban, Excellent: Wraca zainteresowanie hydromasażem

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 07 kwi 2016 13:26
Krzysztof Dulban, Excellent: Wraca zainteresowanie hydromasażem

Jaka jest dziś sytuacja rynku hydromasażu w Polsce i na jakie wsparcie ze strony producenta mogą liczyć salony - opowiadał podczas III Forum Branży Łazienkowej Krzysztof Dulban, dyrektor dystrybucji w firmie Excellent.

- Obserwujemy rynek hydromasażu w Polsce od ponad 20 lat i na przestrzeni ostatnich 10 lat widać było wyraźne załamanie w tym segmencie. Głównie za sprawą konkurencyjnych cenowo produktów oferowanych w marketach. To skutecznie zniechęciło do zakupu tego typu produktów. Ale od 3 lat ten trend spadkowy został zatrzymany i powoli widzimy wzrosty sprzedaży - mówi Krzysztof Dulban, dyrektor dystrybucji w firmie Excellent, który był uczestnikiem dyskusji "Kto rozdaje karty na rynku wyposażenia łazienek" podczas III Forum Branży Łazienkowej. 

 

Krzysztof Dulban, Excellent: Wraca zainteresowanie hydromasażem

- Obserwujemy rynek hydromasażu w Polsce od ponad 20 lat i na przestrzeni ostatnich 10 lat widać było wyraźne załamanie w tym segmencie. Głównie za sprawą konkurencyjnych cenowo produktów oferowanych w marketach. To skutecznie zniechęciło do zakupu tego typu produktów. Ale od 3 lat ten trend spadkowy został zatrzymany i powoli widzimy wzrosty sprzedaży - mówi Krzysztof Dulban, dyrektor dystrybucji w firmie Excellent w rozmowie podczas III Forum Branży Łazienkowej.

Posted by Rynek łazienek on Thursday, April 7, 2016

Nasz gość opowiada też o wsparciu jakiego swoim partnerom w salonach łazienek udziela Excellent.
Rekomendowane dla Ciebie