Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Kwadrat, Olsztyn

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 lut 2016 13:55
Kwadrat, Olsztyn
Kwadrat, Olsztyn
Kwadrat, Olsztyn
Kwadrat, Olsztyn
Kwadrat, Olsztyn
Kwadrat, Olsztyn

ul.Stalowa 8
10-420 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

WŁAŚCICIEL SALONU: Jerzy Koprowski 
ROK ZAŁOŻENIA: 1989
POWIERZCHNIA EKSPOZYCJI: 1000 m kw
LICZBA BOKSÓW ŁAZIENKOWYCH: 40
LICZBA PRACOWNIKÓW: 20
STRONA: www.kwadrat.olsztyn.pl

Zakres oferowanych produktów: płytki ceramiczne, ceramika łazienkowa, armatura i meble łazienkowe, kabiny prysznicowe, wanny.
Usługi dodatkowe: wizualizacje graficzne , transport.

O nas

Firma Kwadrat jest bezpośrednim importerem płytek ceramicznych wiodących producentów włoskich i hiszpańskich. W naszej ofercie znajdują się również płytki z Czech, rodzimej produkcji oraz ceramika sanitarna najbardziej znanych marek.

Na ponad 1000 m2 powierzchni wystawienniczej zaprezentowanych zostało kilkadziesiąt aranżacji łazienek oraz kilka tysięcy wzorów płytek ceramicznych. Nasza ekspozycja daje gotowe rozwiązania jak również jest doskonałą inspiracją do realizacji pomysłów związanych z aranżacją wnętrz. To właśnie z myślą o klientach pracownicy firmy Kwadrat na bieżąco śledzą wszystkie branżowe news’y. Dlatego też zawsze staramy się być obecni na targach Cersaie w Bolonii i Cevisama w Walencji, aby jako pierwsi zapoznać się z nowościami i wprowadzić je do swojego salonu tak aby nasi klienci mieli możliwość jak najszybszego dostępu do światowych trendów.  

Współpracujący z firmą architekci i projektanci mają możliwość realizacji wszystkich swoich wizji aranżacji wnętrz z udziałem prezentowanych w naszych salonach płytek ceramicznych i ceramiki sanitarnej.

Z biegiem czasu oferta firmy Kwadrat ewoluowała w stronę innowacyjnych, oryginalnych produktów. Na tym polu jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta naszych klientów.