×

Szukaj w serwisie

"Łazienka" od 20 lat z branżą - co się zmieniło przez ten czas?

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 28 marz 2016 18:50
"Łazienka" od 20 lat z branżą - co się zmieniło przez ten czas?

Magazyn "Łazienka" świętuje w tym roku 20-lecie istnienia. To doskonała okazja by porozmawiać o tym, co przez ten czas się zmieniło, jak ewoluowała branża łazienkowa w Polsce i co nas czeka w najbliższych latach.

Od blisko dwóch dekad obserwujemy, jak branża łazienkowa zmienia się w naszym kraju. Jesteśmy blisko firm producenckich, handlu, tych którzy decydują o kształcie rynku w Polsce. O tym jak zmieniały się polskie "łazienki" (w biznesowym sensie), kto dziś w niej rozdaje karty oraz dlaczego te, a nie inne marki zdominowały nasze wnętrza, porozmawiamy podczas III Forum Branży Łazienkowej. Dyskusja "Kto rozdaje karty na polskim rynku wyposażenia łazienek?" zainauguruje tegoroczne Forum a udział w niej wezmą przedstawiciele producentów i firm handlowych działających w Polsce. Będzie okazja do wspominania, analiz i prognoz. Zapraszamy!

Podczas tegorocznego Forum nie zabraknie urodzinowych akcentów - o czym się przekonacie spotykając się z nami w Warszawie 5 kwietnia. Wstęp dla przedstawicieli branży jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja poprzez ten formularz. (Zapraszamy też do poczytania archiwalnych tekstów sprzed 20 lat - myślimy, że dla niektórych będzie to wzruszająca lektura.)

Szczegółowy program Forum znajdziecie tutaj

Do zobaczenia w hotelu Sheraton! Liczymy, że zechcecie świętować z nami.