×

Szukaj w serwisie

Łazienka - Wybór Roku 2015 - zobacz kogo wyróżnili internauci

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 05 sie 2015 08:49
Łazienka - Wybór Roku 2015 - zobacz kogo wyróżnili internauci
W tym roku tytuł trafił do firmy Besco, która tytuł otrzymuje za wannę wolnostojącą Victoria.

Konkurs "Łazienka - Wybór Roku" to nagroda branżowa przyznawana przez specjalistów. W tym roku pozwoliliśmy także by to internauci zdecydowali komu przypadnie dodatkowy tytuł - Nagroda Internautów.

Głosowanie na najlepszy, zdaniem internautów, produkt do łazienek odbyło się na portalu RynekLazienek.pl. Każdy głosujący miał prawo wybrać trzy swoim zdaniem najlepsze produkty do łazienek. Do wyboru były wszystkie zgłoszone do konkursu wyroby. Suma głosów decydowała o tym, komu przypadnie tytuł "Łazienka - Wybór Roku 2015. Nagroda internautów".

Tytuł zdobywa...

W tym roku tytuł trafił do firmy Besco, która tytuł otrzymuje za wannę wolnostojącą Victoria.

Wolnostojąca wanna Victoria to przede wszystkim proste linie, elegancka forma oraz ponadczasowy styl. Przemyślany i dopracowany w najmniejszych szczegółach design sprawia, że Victoria jest idealnym rozwiązaniem do każdego stylowego. Dwa wymiary wanny, 160x75 cm oraz 185x83 cm, umożliwiają jej wkomponowanie zarówno w standardowej wielkości łazienkę, jak i przestronny salon kąpielowy. Dostępność wanny Victoria w dowolnym kolorze palety RAL gwarantuje, że zapewniając najwyższy komfort użytkowania, będzie ona równocześnie ozdobą i centralnym elementem każdej łazienki. Produkt ma gwarrancję na 10 lat. Kosztuje (netto) od 2450 zł.

  • Łazienka - Wybór Roku 2015

    Konkurs Łazienka – Wybór Roku to jedyne na polskim rynku przedsięwzięcie promujące produkty wyposażenia łazienkowego. Produkty zgłaszane są do konkursu przez producentów oraz dystrybutorów funkcjonujących na krajowym rynku. Jury, w skład którego wchodzą architekci, projektanci, przedstawiciele salonów z wyposażeniem łazienkowym, przedstawiciele organizacji związanych z branżą łazienkową oraz redakcji magazynu Łazienka dokonują oceny i wyboru nagrodzonych produktów.Rekomendowane dla Ciebie