Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

LOBELIA

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 15 lut 2016 12:23
LOBELIA
LOBELIA
LOBELIA
LOBELIA

Deante
Panele i zestawy prysznicowe

Wyjątkowy wygląd i funkcjonalność sprawiają, że zestawy Lobelia to ciekawa propozycja dla miłośników minimalizmu. Nowoczesny wygląd zapewniają elegancka głowica deszczowa i 3-funkcyjna słuchawka natryskowa, dostarczające ukojenia i rozluźnienia podczas kąpieli. Oba elementy posiadają system anti-calc, ułatwiający usuwanie osadów wapiennych. Produkty podtynkowe łączą modną biel, podkreślającą płaszczyzny głowicy, słuchawki i półki, z klasycznym chromem. Zestawy są dostępne w dwóch wersjach: kwadratowej i okrągłej.

Zestawy podtynkowe Lobelia zostały wyposażone w termostatyczną baterię, która ułatwia utrzymanie stałej temperatury wody, a dodatkowo jest praktyczna i wygodna w użytkowaniu. Wyróżnikiem serii jest zastosowanie dodatkowej półki przy panelu baterii, przydatnej do przechowywania kosmetyków do kąpieli. Montaż podtynkowy pozwala ukryć wszystkie przyłącza w ścianie, jednocześnie pomagając zaoszczędzić cenną przestrzeń, co jest szczególnie ważne w niedużych pomieszczeniach.

Wysokiej jakości materiały użyte podczas produkcji gwarantują bezproblemowe korzystanie z zestawów podtynkowych przez długi czas. Mosiądz MO59 zapewnia odpowiednią ciągliwość, gwarantuje odporność na korozję oraz posiada świetne właściwości odlewnicze. Głowica i słuchawka zostały wykonane z chromowanego plastiku. Deszczownię uzupełnia podwójnie pleciony, rozciągliwy wąż o długości 1700 mm.

gwarancja: 7 lat

cena netto: 1189 zł

Komentarze

  • Do takiego panelu to musi być taka duża kabina!
    • Alicja Drzewiecka, 2016-03-03 20:21:29