×

Szukaj w serwisie

LUXIA

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 25 lut 2015 12:33
LUXIA
SERIA KABIN PRYSZNICOWYCH LUXIA
LUXIA
LUXIA

Seria kabin prysznicowych LUXIA to nowość w katalogu New Trendy 2014. Kabiny wyróżniają się przede wszystkim unikatowymi uchwytami.

NAZWA: SERIA KABIN PRYSZNICOWYCH LUXIA

PRODUCENT: NEW TRENDY SP. Z O.O.

OPIS: Seria kabin prysznicowych LUXIA to nowość w katalogu New Trendy 2014. Kabiny wyróżniają się przede wszystkim unikatowymi uchwytami. Ich niespotykany kształt nie pozwala przejść obok kabiny obojętnie - to zupełnie nowe spojrzenie na wzornictwo stosowane w tego rodzaju produktach. Wysokiej jakości uchwyty kabiny, równoległe do doskonale wypolerowanych profili pionowych i delikatne profile poziome tworzą wyjątkowo lśniącą powierzchnię. Ergonomiczne uchwyty dobrze współgrają z wbudowanymi w listwę uszczelkami magnetycznymi, które zapewniają doskonałą szczelność kabiny podczas kąpieli. Natomiast na ściankach kabiny LUXIA zostały zamontowane dekoracyjne ukucia. Wszystkie te elementy wraz z hartowanym szkłem o grubości 6mm z powłoką Active Shield tworzą produkt charakteryzujący się wysoką jakością wykonania i współczesnym designem, wykraczającym poza szablony. Dodatkowo w kabinie zamontowano górne rolki z możliwością regulacji oraz wypinane dolne rolki. Elementy te poza standardową funkcją układu jezdnego przekładają się na wygodę użytkowania, czyszczenia i montażu kabiny. Prawidłowe zamontowanie kabiny ułatwia również regulacja przyścienna.

Kabiny prysznicowe LUXIA dostępne są w dwóch kształtach: półokrągłym R55 (90x90x195cm) i asymetrycznym (120x85x195cm).

Kabiny LUXIA są wykonane z aluminium, które zostało poddane procesowi precyzyjnego polerowania, bezpiecznego hartowanego szkła o grubości 6mm z hydrofobową powłoką Active Shield i elementów z PVC.

Powłoka Active Shield chroni szkło przed zabrudzeniem i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości.

GWARANCJA: 5 lat

CENA: od 1770 zł netto