×

Szukaj w serwisie

Forum Branży Łazienkowej 2016 ocenia Maciej Radwański, sales & marketing executive w firmie Besco Sp. z o.o.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, również zdecydowaliśmy się zostać Partnerem Forum i po raz kolejny nie zawiedliśmy się na Organizatorze tego eventu, który nie tylko stanął na wysokości zadania w kwestii organizacji tak dużego przedsięwzięcia, ale również sprawił, że z pewnością ta formuła już na stałe zapisze się w kalendarzu istotnych wydarzeń branżowych!

Sam program Forum oraz przygotowanie Prelegentów na pewno zrobiły na nas duże wrażenie. Ciekawe były wystąpienia zarówno Gościa Specjalnego, jak i przedstawiciela GFK Polonia. Interesującym pomysłem jest też inicjatywa Organizatora na opracowanie Raportu Liderzy Rynku Łazienkowego. Choć sposób i zakres pozyskiwania danych wymaga oczywiście dopracowania tak, by prezentowane wyniki były odzwierciedleniem rzeczywistości, idea na pewno ma swoje uzasadnienie.

Niezwykle ważnym elementem Forum była dla nas Gala wręczenia nagród „Łazienka – Wybór Roku 2016”, podczas której wyróżniono aż dwa produkty Besco – wyróżnienie w kategorii brodziki prysznicowe otrzymał nasz brodzik Nox, a Konsumenci w głosowaniu internetowym, już drugi rok z kolei, wybrali wolnostojącą wannę Besco najlepszym produktem do łazienek, w tym roku jest to wanna Goya.
Rekomendowane dla Ciebie