×

Szukaj w serwisie

Małgorzata Hulisz (Sanplast) o Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 25 sie 2015 10:28
Małgorzata Hulisz (Sanplast) o Forum Branży Łazienkowej
Małgorzata Hulisz, specjalista ds. marketingu w firmie Sanplast

Małgorzata Hulisz, specjalista ds. marketingu w firmie Sanplast mówi m.in. o tym, jaki punkt programu tegorocznego Forum Branży Łazienkowej był najbardziej interesujący i o czym warto rozmawiać w przyszłości.

Forum Branży Łazienkowej to jedno z niewielu wydarzeń w Polsce, które daje znakomitą okazję do spotkania się z ludźmi z branży, wymiany doświadczeń oraz dyskusji nad problemami naszego rynku.

W tym roku poruszone zostały bardzo ciekawe tematy – moją uwagę szczególnie przykuła wymiana opinii architektów oraz ocena współpracy na linii producent – biuro projektowe. Program drugiej edycji był jeszcze lepiej dopracowany od poprzedniego.

Na panelach dyskusyjnych oraz warsztatach aktywnie uczestniczyło blisko 200 osób. Zaproszeni zostali zarówno przedstawiciele producentów, dystrybutorów, jak i sprzedawcy czy specjaliści ds. marketingu i eksportu. Dzięki temu, mogliśmy poznać każdy problem z różnych punktów widzenia, co w znaczny sposób przyczyniło się do pogłębienia naszej wiedzy.

W związku z rozwojem nowych technologii, w kolejnej edycji dobrze byłoby skupić się na zagadnieniach zależności ROPO, tj. klient ogląda online, kupuje offline, a także popularności branżowych portali wnętrzarskich. Coraz więcej konsumentów ufa rekomendacjom zamieszczonym w sieci, nasza branża nie powinna pozostawać w tyle na tym polu.

Tegoroczna edycja była bardzo udana, dlatego z wielką uwagą będę śledzić wiadomości o kolejnej. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się w jeszcze szerszym gronie.
Rekomendowane dla Ciebie