Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Marcelin Matusiak, GfK Polonia

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 28 lut 2016 21:57
Marcelin Matusiak, GfK Polonia

Remont i urządzanie łazienki - co nas motywuje? O tym opowie Marcelin Matusiak (GfK Polonia) podczas Forum Branży Łazienkowej.

Marcelin Matusiak - Industrial Team Manager GfK. Absolwent Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył specjalizację na kierunkach: Zarządzanie przedsiębiorstwem budowlanym oraz Badania marketingowe. Jako Team Manager kieruje w GfK Polonia zespołem wyspecjalizowanym w badaniach rynków budowlano-remontowych i przemysłowych. Badaniami dla tego sektora zajmuje się od 16 lat. Posiada bogate doświadczenia w zarządzaniu międzynarodowymi projektami (ilościowymi i jakościowymi), a także doradztwie strategicznym dla sektora budowlanego i przemysłowego. Prelegent licznych konferencji dla branży budowlanej, ekspert i szkoleniowiec. Szef międzynarodowego zespołu badań przemysłowych GfK - Chairman of Industrial & B2B Team CEE. Członek Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.

Podczas III Forum Branży Łazienkowej Marcelin Matusiak opowie o remoncie i urządzaniu łazienki - co nas motywuje, co wpływa na decyzje klienta. Czytaj więcej tutaj.
Rekomendowane dla Ciebie