×

Szukaj w serwisie

Mata uszczelniająco – kompensująca BOTAMENT AE. / Botament

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 15 lut 2018 14:43
Mata uszczelniająco – kompensująca BOTAMENT AE. / Botament
Mata uszczelniająco – kompensująca BOTAMENT AE. / Botament
Mata uszczelniająco – kompensująca BOTAMENT AE. / Botament
Mata uszczelniająco – kompensująca BOTAMENT AE. / Botament

Mata uszczelniająco – kompensująca BOTAMENT AE.
Producent: Botament Systembaustoffe

Innowacyjna hydroizolacja łazienek, pryszniców, pomieszczeń mokrych, jak również tarasów i balkonów. BOTAMENT AE mata uszczelniająco – kompensująca jest uniwersalną izolacją podpłytową pod okładziny z płytek ceramicznych oraz kamienia naturalnego do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Produkt nadaje się do wykonywania izolacji na ścianach i podłogach w budownictwie indywidualnym np. jako hydroizolacja pryszniców, łazienek, pomieszczeń wilgotnych, jak i przemysłowym do izolacji powierzchni silnie obciążonych wodą oraz powierzchni narażonych na obciążenia chemiczne np. w kuchniach przemysłowych. Ogromną zaletą hydroizolacji wykonanej z maty uszczelniająco – kompensującej BOTAMENT AE jest jej uniwersalne zastosowanie w różnych obszarach oraz szybki postęp prac izolacyjnych.

Nie występuje problem przerw pomiędzy nakładaniem poszczególnych warstw izolacji ani konieczność pomiaru grubości warstwy izolacyjnej. Hydroizolację wykonuje się w jednym cyklu przyklejając ją do podłoża. Do przyklejenia maty uszczelniająco- kompensującej BOTAMENT AE wystarczy tylko jeden produkt – elastyczna zaprawa klejowa BOTAMENT M 21 lub BOTAMENT M 10 Speed. Mata uszczelniająco – kompensująca BOTAMENT AE doskonale nadaje się do stosowania na budowach, gdzie presja czasu, krótkie terminy determinują zakończenie inwestycji. Stosując zaprawę klejową Botament M 10 Speed do przyklejenie maty już po około 90 minut można przystąpić do przyklejania płytek. Zaprawy klejowe BOTAMENT M 21 oraz M 10 Speed zostały sprawdzone w systemie z matą uszczelniająco – kompensującą BOTAMENT AE.

Od kiedy na rynku: 2013

Cena produktu: 48,92 m

Gwarancja produktu: Ze względu na długi okres przydatności BOTAMENT AE maty uszczelniająco – kompensującej, nie ma obaw związanych z przeterminowaniem produktu.

Pogwarancja: doradcy handlowo - techniczni na terenie Polski

Dostępność na rynku: hurtownie materiałów budowlanych, salony płytek

Dokumentacja: Deklaracja zgodności
Rekomendowane dla Ciebie