×

Szukaj w serwisie

Matrix / Ravak

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 23 lut 2017 13:40
Matrix / Ravak
Matrix / Ravak
Matrix / Ravak
Matrix / Ravak
Matrix / Ravak
Matrix / Ravak
Matrix / Ravak

Kabiny prysznicowe MATRIX
Producent: Ravak Polska S.A.

Kabiny prysznicowe MATRIX są propozycją dla osób szukających luksusowych kabin z systemem przesuwnym. Wzornictwo kabin Matrix marki RAVAK doskonale komponuje się z nowoczesną łazienką i jest ciekawym uzupełnieniem salonów kąpielowych wyposażony w prostokątną wannę lub wannę wolnostojącą.To rozwiązanie świetnie sprawdzi się również na małych przestrzeniach, gdzie w optymalny sposób chcemy wykorzystać powierzchnię łazienki.

Niezawodne działanie przesuwnego systemu dwuczęściowych drzwi gwarantują rolki o dużej średnicy z bezobsługowymi łożyskami ze stali nierdzewnej, które poruszają się w specjalnych rowkach. Cały mechanizm przesuwu drzwi jest niewidoczny dla użytkownika, również wewnątrz kabiny prysznicowej. Mechanizm ten zapobiega zakleszczaniu i zacinaniu się przesuwnych drzwi oraz gwarantuje cichy przesuw. Serię wyróżnia niepowtarzalny design bazujący na długich liniach i kształcie równoległoboku, który odnajdziemy w górnych profilach prowadzących czy uchwycie. Górny i boczny profil podkreśla wzornictwo rozwiązania, a brak dolnego profilu prezentuje piękno płytki ceramicznej.

Do produkcji kabin prysznicowych Matrix używane są komponenty najwyższej jakości – wysokiej jakości aluminium, metalowe materiały łączące i nośne elementy w wykończeniu chrom. Konstrukcję wypełnia 8 milimetrowe bezpieczne szkło zabezpieczone powłoką AntiCalc, która chroni powierzchnię szkła przez trwałym osadzaniem się uciążliwego kamienia wodnego. Dostępne warianty:

Kabina z wejściem narożnym MSRV4 - rozmiary 80, 90, 100 cm Kabina narożna z wejściem z przodu MSDPS - rozmiary 100/80, 100/100, 110/80, 120x80, 120x90 cm

Drzwi prysznicowe MSD2 - rozmiary 100 L/R, 110 L/R, 120 L/R Dostępna kolorystyka: połysk, biały, satyna

Wypełnienie: 8 i 6 mm szkło bezpieczne transparent
Od kiedy na rynku:2015
Cena produktu: od 2 399 zł
Gwarancja produktu: 24 miesiące

Więcej informacji
Rekomendowane dla Ciebie