Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

MEBLE ŁAZIENKOWE 10°

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 17 lut 2016 14:18
MEBLE ŁAZIENKOWE 10°
MEBLE ŁAZIENKOWE 10°
MEBLE ŁAZIENKOWE 10°
MEBLE ŁAZIENKOWE 10°
MEBLE ŁAZIENKOWE 10°

RAVAK Polska S.A.
meble łazienkowe

O koncepcie 10⁰

Koncept 10° zaprojektowany przez Kryštofa Nosála prezentuje nowe spojrzenie na przestrzeń łazienki. Oryginalna forma umożliwia nowatorskie i nietypowe zaaranżowanie wnętrza łazienki. Cała seria jest oparta na niewielkiej rotacji pod kątem 10°.

 

Innowacyjny design

Meble łazienkowe 10° łączą funkcjonalność z wyjątkowym wzornictwem. Seria oferuje modele symetryczne oraz asymetryczne stworzone z myślą o instalacji w rogu łazienki. Oryginalny kształt szafki podumywalkowej narożnej w połączeniu z asymetryczną umywalką daje swobodę w trakcie użytkowania. Umywalka wraz z szafką zwrócona jest pod kątem 10° do przestrzeni łazienki „wychodząc naprzeciw” użytkownika, dzięki czemu można w pełni korzystać z przestrzeni umywalki i przestrzeni do przechowywania w szafce podumywalkowej.

Kształt mebli łazienkowych 10° idealnie współgra na kształtem umywalek odwzorowując w płaszczyznach szafki oryginalny kąt 10°. Oryginalny sposób otwierania szafki odzwierciedla prosty i nowoczesny styl całej kolekcji 10°.

 

Komfortowa przestrzeń 

Szafki łazienkowe 10° oferują elegancko ukryte, ale nadal przestronne przestrzenie do przechowywania wszystkiego co niezbędne w łazience.

 

Kompletna seria

Seria obejmują zarówno asymetryczne, jak i klasyczne modele, które można zamontować w dowolnym miejscu łazienki. Całość uzupełniają umywalki, które tworzą estetyczną i funkcjonalną całość z meblami łazienkowymi dostępnymi w trzech wariantach kolorystycznych (biały połysk, szary i ciemny orzech). Kolorystykę oraz kształt mebli łazienkowych podkreśla frezowany dekor w kolorze białym.

W 2016 roku seria zostanie uzupełniona o dopasowane lustra z półką w trzech kolorach.

 

Materiał: impregnowane płyty MDF, lakierowane (laminat), uchwyty metalowe chromowane.

Wysokiej jakości okucia marek BLUM, Hettich i Salice.

Meble dostarczane są jako gotowy i zmontowany produkt, ułatwiając i przyspieszając instalację mebla w łazience.

Okres gwarancji 2 lata

Cena netto: od 886 zł brutto