×

Szukaj w serwisie

MEBLE Z SERII DAMA-N

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 25 lut 2015 13:18
MEBLE Z SERII DAMA-N
MEBLE Z SERII DAMA-N
MEBLE Z SERII DAMA-N
MEBLE Z SERII DAMA-N

Dla zwolenników prostoty oraz porządku, Roca wprowadziła do swojego portfolio kompletną serię mebli i ceramiki Dama-N utrzymaną w duchu minimalizmu, dzięki czemu mogą oni samodzielnie zaprojektować wnętrze własnej łazienki zgodnie z obowiązującymi trendami.

NAZWA: MEBLE Z SERII DAMA-N

PRODUCENT: ROCA

OPIS: Dla zwolenników prostoty oraz porządku, Roca wprowadziła do swojego portfolio kompletną serię mebli i ceramiki Dama-N utrzymaną w duchu minimalizmu, dzięki czemu mogą oni samodzielnie zaprojektować wnętrze własnej łazienki zgodnie z obowiązującymi trendami.

Seria mebli Dama-N dostępna jest w trzech modnych, uniwersalnych kolorach; biały lub szary antracyt z połyskiem oraz matowy taupe. Warto zwrócić szczególną uwagę na ostatni z wymienionych - taupe, stanowiący połączenie brązu oraz szarości. Do tego odcienia z powodzeniem można dobrać dodatki łazienkowe w barwach takich jak energetyczna czerwień, turkus, ale również w chłodnych i stonowanych jak np. granat.

Minimalistyczna filozofia aranżacji pomieszczeń sprawia, że łazienka jest wygodna i uporządkowana. Za sprawą modnego zestawu Unik, czyli szafki zintegrowanej z umywalką, konsumenci z łatwością wprowadzą ład w łazience, ukrywając we wnętrzu wszystkie niezbędne kosmetyki oraz środki czystości. Zestawy Unik marki Roca dostępne są w trzech rozmiarach 55, 65 i 75 cm. Można również komponować je z kolumną, tworząc jednolity, elegancki zestaw mebli.

Meble z kolekcji Dama-N zostały wykonane z wysokiej jakości odpornych na wilgoć płyt MDF, zapewniających nienaganny wygląd produktów przez długie lata. Szafki z serii zostały wyposażone w system cichego domykania, co znacznie podnosi komfort użytkowania na co dzień. Dodatkowo, konsument może regulować wysokość półek w szafkach, czyli dopasować je do swoich potrzeb. Z kolei aluminiowe profile i ukryte uchwyty podkreślają nowoczesny styl mebli i potwierdzają dbałość projektantów Roca o najdrobniejsze nawet szczegóły.

Meble dostępne w kolorach: 806 – Biały połysk, 373 – Taupe mat,153 – Szary antracyt połysk

GWARANCJA: 3 lata gwarancji na meble, dożywotnia gwarancja na okucia

CENA:

Zestawy łazienkowe

Zestaw łazienkowy Unik 55cm z 2 szufladami – 1300 netto
Zestaw łazienkowy Unik 65cm z 2 szufladami – 1450 netto
Zestaw łazienkowy Unik 85 cm z 2 szufladami – 1800 netto

 

Szafki wiszące

kolumna wysoka obustronna 150 cm z 4 półkami – 1150 netto

 

Lustra

pionowe 55x90 cm – 250 netto
pionowe 85x90cm – 320 netto
pionowe 65x90 – 280 netto

 

Oświetlenie

Delight LED 15 cm – 345 netto
Delight LED 28 cm – 445 netto