×

Szukaj w serwisie

MEISTERSTÜCK CENTRO DUO OVAL

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 24 lut 2015 22:22
MEISTERSTÜCK CENTRO DUO OVAL
MEISTERSTÜCK CENTRO DUO OVAL. Producent: KALDEWEI
MEISTERSTÜCK CENTRO DUO OVAL
MEISTERSTÜCK CENTRO DUO OVAL

Meisterstück Centro Duo Oval – wolnostojąca wanna wykonana wraz z obudową z jednego materiału – stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm.

NAZWA: MEISTERSTÜCK CENTRO DUO OVAL

PRZEDSTAWICIEL PRODUCENTA: KALDEWEI POLSKA SP. Z O.O

OPIS: Meisterstück Centro Duo Oval – wolnostojąca wanna wykonana wraz z obudową z jednego materiału – stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm.

Wymiary: 170x75x47 cm i 180x80x47 cm. Wanna owalna.

Zaprojektowana przez Sottsass Associati z Mediolanu.

Cechy charakterystyczne produktu: forma wewnętrzna wraz z geometrycznym kształtem obudowy tworzą całościową koncepcję. Ściany zewnętrzne obudów są idealnie pionowe. Wanna i obudowa wykonane zostały z tego samego materiału – stali emaliowanej Kaldewei. Brak jakichkolwiek łączeń na styku rantów wanny i obudowy.

Cechą charakterystyczną serii jest owalna emaliowana pokrywa odpływu i emaliowane pokrętło w kolorze wanny. Całe zasyfonowanie znajduje się pod nieruchową przykrywą odpływu. Odpływ umieszczony pośrodku i dwa identyczne podparcia pleców gwarantują wygodną kąpiel we dwoje.

Właściwości materiałowe: 3,5 mm stal emaliowana Kaldewei zapewnia niezwykłą stablilność produktu, jest to szczególnie istotne przy wannach wolnostojących. Stal emaliowana jest materialem bardzo trwałym, o wysokiej odporności mechanicznej, jest odporna na zarysowania, działanie promieni UV, dzieki czemu zachowuje swój blask i nie matowieje przez wiele lat. Niewątpliwym atutem emalii jest wyjątkowa łatwość utrzymania jej w czystości i doskonała higiena.

Meisterstück Centro Duo Oval w standardzie wyposażona jest w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie jej w czystości. Powierzchnia ta naniesiona jest także na ściany obudowy.

Wanna dostępna także w systemie hydromasażu.

GWARANCJA: 30 lat

CENA: od 18385 zł netto w zależności od rozmiaru