Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

METALIA 57

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 24 lut 2015 20:10
METALIA 57
BATERIA TERMOSTATYCZNA NATRYSKOWA Z PRZYLACZEM GORNYM METALIA 57. Fot Ferro
METALIA 57
METALIA 57
METALIA 57

Seria 3 baterii termostatycznych z kolekcji Metalia 57: wannowej, natryskowej z podłączeniem dolnym i natryskowej z podłączeniem górnym to doskonała propozycja ekonomicznej i estetycznej armatury do nowoczesnej łazienki.

NAZWA: BATERIE TERMOSTATYCZNE METALIA 57

PRODUCENT: FERRO S.A.

OPIS: Seria 3 baterii termostatycznych z kolekcji Metalia 57: wannowej, natryskowej z podłączeniem dolnym i natryskowej z podłączeniem górnym to doskonała propozycja ekonomicznej i estetycznej armatury do nowoczesnej łazienki. Wśród wymienionych na szczególną uwagę zasługuje bateria termostatyczna wannowa, któraposiada przełącznik wanna – natrysk zintegrowany z ceramicznym regulatorem wypływu, przez co jest niewidoczny. Ponadto urządzenie wyposażono w regulator termostatyczny z manualną blokadą bezpieczeństwa „38°C”. Produkty charakteryzuje prosta forma i lekko opływowy kształt. Oszczędność zużycia wody i energii potrzebnej do jej ogrzania, wygoda i bezpieczeństwo użytkowania, a także jakość wykonania i zastosowane zabezpieczenia to główne zalety baterii termostatycznych Metalia 57. Materiał: mosiądz. Wykończenie: chrom.

GWARANCJA: 7 lat

CENA: bateria termostatyczna wannowa Metalia 57 - 573 zł netto, bateria termostatyczna natryskowa z przyłączem górnym Metalia 57 - 524 zł netto, bateria termostatyczna natryskowa Metalia 57 - 519 zł netto