×

Szukaj w serwisie

METROPOLITAN OPOCZNO

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 17 lut 2016 16:26
METROPOLITAN OPOCZNO
METROPOLITAN OPOCZNO
METROPOLITAN OPOCZNO
METROPOLITAN OPOCZNO
METROPOLITAN OPOCZNO
METROPOLITAN OPOCZNO

Rovese. S.A.
całościowe aranżacje łazienek

Kolekcja mebli łazienkowych Metropolitan Opoczno.
METROPOLITAN to seria dla osób preferujących elegancki minimalizm i doskonałą jakość. Seria zaprojektowana została we współczesnym, miejskim stylu. Elementy ceramiki mają proste, regularne kształty a meble nowoczesną kolorystykę
w eleganckim odcieniu szarego dębu lub ponadczasowej bieli.
Nowoczesne, geometryczne formy ceramiki mają jednocześnie klasyczne, wyważone proporcje. W serii dostępne są umywalki w rozmiarach: 60, 70 i 80 cm, miska zawieszana oraz bidet zawieszany.
Ceramika Metropolitan posiada innowacyjną powłokę Perfect Clean, dzięki której krople wody szybko spływają z powierzchni, zabierając ze sobą wszelkie zabrudzenia i nie pozostawiając smug. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że na powierzchni nie są widoczne osady z mydła.
Umywalkę i podwieszany bidet uzupełnia prostokątna, ceramiczna płytka maskującą odpływ, co w efekcie końcowym wpływa na estetykę całego wnętrza. Na uwagę zasługują ukryte mocowania sanitariatów. Dzięki zmniejszeniu wysokości ceramiki bryły miski wiszącej i bidetu zyskały lekkość. Zwiększa to także funkcjonalność użytkowania poprzez ułatwienie dostępu do przestrzeni pod ceramiką. Nowoczesna forma deski toaletowej o bardzo cienkiej pokrywie doskonale koresponduje z designem serii. Jej kształt jest ergonomicznie wyprofilowany i idealnie zlicowany z linią ceramiki. Deska jest wolnoopadająca, z funkcją łatwego wypinania.
Szafki podumywalkowe Metropolitan dostępne są w trzech szerokościach, dostosowanych do wymiarów dostępnych w serii umywalek - 60, 70 i 80 cm. Szuflady zaopatrzono w systemy cichego domykania oraz trwałe zawiasy. Ukryte prowadnice zapewniają pełny wysuw szuflad. Meble wyposażone są w funkcjonalny system przechowywania. Przestrzeń w szufladach zaplanowana została z myślą o małych akcesoriach.
W serii dostępny jest także podwieszany słupek o szerokości 40 cm z pionowym lustrem na drzwiczkach wewnątrz. Mebel wyposażono w funkcjonalne, estetyczne półki z przydymionego szkła, w dolnej części słupka zamontowano dodatkową półkę z uchwytem, w której można umieszczać środki chemiczne lub kosmetyki – wszystko to, do czego chcemy mieć łatwy dostęp.
W pierwszej opcji uniwersalną biel frontów i korpusów wykończono na wysoki połysk. W drugiej elegancki, dębowy dekor w wyczuwalna strukturą drewna zestawiono z ciepłym odcieniem matowych korpusów. Wyraźna stylistyka mebli, została dodatkowo podkreślona chromowanymi uchwytami z łagodnie zaokrąglonymi końcówkami, biegnącymi przez całą długość szuflad.
Dopełnieniem kolekcji jest dostępne w czterech rozmiarach (60, 70, 80 i 100 cm) lustro, które wyposażono w oświetlenie LED i włącznik na podczerwień - niezastąpione rozwiązanie przy porannym makijażu.
Wszystko to pozwala na zaaranżowanie eleganckiego, wysmakowanego wnętrza.
KORPUS płyta MDF o gr 18 mm
FRONTY płyta MDF o gr 18 mm
SZUFLADY kryte prowadnice Hettich z pełnym wysuwem i systemem cichego domykania oraz amortyzacją
ZAWIASY Hettich z amortyzacją i system cichego domykania
PÓŁKI wykonane z płyty laminowanej 12 mm oraz z eleganckiego, przydymionego szkła o gr 5 mm
Okres gwarancji : 10 lat na ceramikę, 2 lata na meble
Cena netto: umywalka 60 cm – 344,72 zł; szafka podumywalkowa 60 cm – 852,85 zł; słupek 1056,10 zł; lustro od 405,69 zł;
miska zawieszana bez deski 690,24 zł; deska 336,59 zł; bidet 763,41 zł;