Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Najlepszy sytem hydromasażu - oto laureat konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2016"

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 09 wrz 2016 11:28
Najlepszy sytem hydromasażu - oto laureat konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2016"
Wanna Oceana z systemem hydromasażu Inspire Excellent / fot. Excellent
Najlepszy sytem hydromasażu - oto laureat konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2016"

W kategorii hydromasażu nagroda główna przypadła systemowi Inspire oferowanemu przez Excellent.

 

System Inspire marki Excellent to system oparty o masaż powietrzny i wodny wzbogacone o chromoterapię. Idealne dla każdego, kto szuka relaksu, odprężenia i chwili wytchnienia po całym dniu. Dzięki systemowi Inspire zyskujesz dostęp do własnego prywatnego centrum relaksu. Zmień swoje zmęczenie, stres i przesilenie w przemijające doznanie dzięki kąpieli w wannie z systemem hydromasażu.

Program odnowy zaczynamy od włączenia jednego z trzech automatycznych programów chromoterapii, następnie uruchamiamy masaż wodno-powietrzny, działający na najbardziej newralgiczne miejsca. Woda połączona z powietrzem uderza w nasze mięśnie masując poszczególne fragmenty naszego ciała.
Wystarczy 20-30 minut takiej kąpieli połączonej z masażem, aby dużo łatwiej zasnąć po ciężkim dniu, a na drugi dzień obudzić się rześko z ciałem gotowym do kolejnych wyzwań.

Masaż wodny (zwany też hydroterapią) polega na masowaniu naszego ciała przy pomocy strumienia wody, która kierowana jest przez dysze w newralgiczne części naszego ciała (stopy, plecy oraz boki naszego ciała). Woda pod ciśnieniem wypływa z dysz stałym strumieniem i rozbija zmęczone mięśnie. Dysze Shiatsu w oparciu pleców umieszczone są tak by bezpośrednio nie kierować strumienia w kręgosłup. System INSPIRE posiada 3 stopnie masażu wodnego, regulowane jednym przyciskiem. Polecamy go szczególnie osobom z napięciem mięśni wywołanym przetrenowaniem lub zbyt długim pozostawaniem w tej samej pozycji.

Masaż powietrzny (zwany też perełkowym) to kąpiel w pęcherzykach powietrza wydobywających się z dysz w dnie wanny. Delikatnie masują ciało, regenerując je i zapewniając błogie doświadczenie dotyku tysiąca powietrznych perełek. Poprzez masaż łagodzą bóle mięśni, dając korzystne efekty terapeutyczne przy skurczach i stłuczeniach. Jest to delikatny masaż, który pozwala na szybkie odprężenie. System INSPIRE posiada 3 stopnie masażu powietrznego. Polecamy go szczególnie osobom zestresowanym, które poszukują ukojenia.

Chromoterapia to najdelikatniejsza forma terapii, polega ona na wykorzystaniu barw i ich wpływu na naszą psychikę. Ciepłe i energetyczne kolory (czerwień, pomarańcz, żółć, róż) pobudzają, chłodna paleta (zieleń, turkus, niebieski, fioletowy) odpręża, a program z użyciem pełnej palety barw pozwala na osiągnięcie harmonii.

Prekursorami metody leczniczej zwanej chromoterapią lub koloroterapią, byli starożytni Egipcjanie i Chińczycy, którzy wierzyli w leczniczą moc kolorów. Obecnie chromoterapia stała się popularnym narzędziem wykorzystywanym w systemach hydromasaży. System INSPIRE posiada 3 wbudowane programy chromoterapii. Dzięki jej zastosowaniu możemy wpływać na nasze samopoczucie oraz wspomagać proces leczenia.

cena netto: 8008,13 zł, wanna Oceana 1795x795mm - 1451,22 zł
Rekomendowane dla Ciebie