×

Szukaj w serwisie

Nasi goście - ich zobaczysz i usłyszysz na scenie III Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 17 marz 2016 15:01
Nasi goście - ich zobaczysz i usłyszysz na scenie III Forum Branży Łazienkowej

III Forum Branży Łazienkowej zbliża się wielkimi krokami. To już 5 kwietnia spotykamy się w Warszawie. Ujawniamy pierwsze nazwiska naszych gości - prelegentów i dyskutantów.

III Forum Branży Łazienkowej będzie okazją do omówienia najważniejszych wyzwań i problemów, które decydują o kształcie rynku w Polsce. Do dyskusji oraz wygłoszenia prelekcji zaprosiliśmy ekspertów oraz właścicieli i prezesów największych firm w naszej branży.

Sesja inauguracyjna "Kto rozdaje karty na polskim rynku wyposażenia łazienek?" będzie okazją do rozmowy o przeszłości i przyszłości naszej branży. Swój udział w tym spotkaniu potwierdzili już: Krzysztof Dulban - dyrektor dystrybucji w firmie Excellent, Marek Przybył - założyciel i prezes sklepu internetowego Łazienkaplus.pl S.A. oraz Adam Rożko - prezes zarządu firmy Refleks. 

Gorący temat sprzedaży płytek ceramicznych w salonach łazienek omówimy podczas dyskusji "Jak konstruować ofertę płytek ceramicznych w salonach?". Tutaj swoje uczestnictwo potwierdzili już: Renata Gutowska - dyrektor handlowy Grupy Vinderen, Waldemar Krypa - prezes Polskiego Stowarzyszenia Salonów Wyposażenia Wnętrz oraz Romuald Wojda - general manager Opoczno Łazienki.

Marcelin Matusiak z GfK Polonia opowie o motywacjach klientów oraz przebiegu procesów decyzyjnych podczas remontu i urządzania łazienki.

Tuż przed Galą wręczenia nagród "Łazienka - Wybór Roku 2016" oraz "Łazienka - Salon Roku 2016" zaplanowane jest wystąpienie Przemysława Powalacza – Prezesa Zarządu Geberit Polska, który opowie o przebiegu fuzji firm Geberit i Sanitec. 

Wkrótce ujawnimy, kto jeszcze pojawi się na Forum. Liczymy na spotkanie również z Wami. Udział dla przedstawicieli branży jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji poprzez ten formularz.

Do zobaczenia!

PS: Zapraszamy, by dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku. :)

 

 

Można już rejestrować się na III Forum Branży Łazienkowej. Zachęcamy też do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco zdradzamy kolejne szczegóły naszego spotkania.

Posted by Rynek łazienek on Thursday, March 3, 2016Rekomendowane dla Ciebie