Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Natalia Nguyen: Polskie salony mają coraz ciekawszą ofertę w dobrej cenie

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 07 kwi 2016 10:38
Natalia Nguyen: Polskie salony mają coraz ciekawszą ofertę w dobrej cenie

Natalia Nguyen, architektka i miłośniczka designu, która była gościem specjalnym III Forum Branży Łazienkowej, ocenia ofertę salonów i producentów wyposażenia łazienek w Polsce. Mówi też o gustach Polaków.

- Polskie salony łazienek mają coraz ciekawszą i bogatą ofertę, która pozwala za przyzwoitą cenę urządzać ciekawe wnętrza - uważa Natalia Nguyen, która była gościem specjalnym III Forum Branży Łazienkowej. 5 kwietnia na scenie opowiadała o trendach i inspiracjach przy urządzaniu współczesnej łazienki.

 

Natalia Nguyen: Polskie salony mają coraz ciekawszą ofertę w d...

Natalia Nguyen, architektka i miłośniczka designu, która była gościem specjalnym III Forum Branży Łazienkowej ocenia ofertę salonów i producentów wyposażenia łazienek w Polsce. Mówi też o gustach Polaków i o tym jak zmieniają się w ostatnich latach.

Posted by Rynek łazienek on Thursday, April 7, 2016

 

Natalia Nguyen - architekt i projektant wnętrz. Absolwentka Politechniki Warszawskiej oraz Santa Monica College, West LA College i Los Angeles Institute of Architecture and Design.

Szerszej publiczności znana jest jako współprowadząca programu „Pan i Pani House”, emitowanego na antenie TVN w 2012 roku. Wspólnie z ekipą remontową podróżowała po Polsce, by zmieniać wnętrza w polskich domach. Kolejnym medialnym wyzwaniem był program „Bitwa o dom”, w którym zasiadała w Jury przez trzy edycje.
Rekomendowane dla Ciebie