×

Szukaj w serwisie

NEGRA

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 25 lut 2015 12:40
NEGRA
SERIA KABIN PRYSZNICOWYCH NEGRA
NEGRA
NEGRA
NEGRA

Czarne, satynowe wykończenie znakomicie wpisuje się w nowoczesne trendy wyposażenia wnętrz. Duet czerń-biel to jedno z ponadczasowych rozwiązań, które nadaje łazience skromny, ale niebanalny i ekskluzywny charakter.

NAZWA: SERIA KABIN PRYSZNICOWYCH NEGRA

PRODUCENT: NEW TRENDY SP. Z O.O

OPIS: Nazwa firmy zobowiązuje – każdego roku w ofercie New Trendy pojawiają się produkty odzwierciedlające najświeższe trendy rynkowe. Seria kabin prysznicowych Negra jest tego doskonałym przykładem. Jej czarne, satynowe wykończenie znakomicie wpisuje się w nowoczesne trendy wyposażenia wnętrz. Duet czerń-biel to jedno z ponadczasowych rozwiązań, które nadaje łazience skromny, ale niebanalny i ekskluzywny charakter. W kabinie NEGRA zostały zastosowane prekursorskie rozwiązania, wśród których znalazła się m.in. szczotkowana uszczelka na zawiasie kolumnowym. Kolejnym interesującym rozwiązaniem jest specjalne wycięcie w zaślepce zawiasu odprowadzające wodę wyłącznie do wnętrza kabiny. Oba zastosowane systemy zasadniczo wpływają na niezwykłą szczelność kabiny NEGRA (wspieraną przez uszczelki magnetyczne) i dbają o jej walory użytkowe. Podobnie jak zawiasy, który mają formę kolumny i zapewniają szerokie i wygodne wejście do kabiny. Z kolei wspornik i uchwyty kabiny spełniają funkcję nie tylko użytkową, ale również dekoracyjną. Wart podkreślenia jest również fakt zastosowania bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką ochronną Active Shield. Hydrofobowa powłoka chroni szkło przed zabrudzeniem i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości.

Ta wyjątkowa kabina prysznicowa spotkała się z tak dobrym przyjęciem na rynku, że w 2015 r. seria Negra zostanie rozszerzona o nowe kształty i wymiary.

Kabiny prysznicowe NEGRA dostępne są obecnie w dwóch wariantach - jako drzwi wnękowe (90x195 cm) i kabina kwadratowa (90x90x195cm).

Kabiny NEGRA wykonane są z aluminium, bezpiecznego hartowanego szkła o grubości 6mm z hydrofobową powłoką Active Shield i elementów z PVC.

Powłoka Active Shield chroni szkło przed zabrudzeniem i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości.

GWARANCJA: 5 lat

CENA: od 1750 zł netto