×

Szukaj w serwisie

OXALIA BATERIA WOLNOSTOJĄCA

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 15 lut 2016 13:33
OXALIA BATERIA WOLNOSTOJĄCA
OXALIA BATERIA WOLNOSTOJĄCA
OXALIA BATERIA WOLNOSTOJĄCA
OXALIA BATERIA WOLNOSTOJĄCA
OXALIA BATERIA WOLNOSTOJĄCA

Excellent
baterie

Bateria wolnostojąca Oxalia marki Excellent to funkcjonalne rozwiązanie do pokoju kąpielowego. Oxalia to połączenie smukłej kolumny z płaską wylewką. Elegancka i prosta wzorniczo pasuje do większości wanien i styli wykończenia wnętrz, subtelnie podkreślając charakter wnętrza.

Największą zaletą baterii Oxalia  jest jej montaż oraz stały dostęp rewizyjny, który jest możliwy dzięki zastosowanemu mocowaniu w postaci podpodłogowego fix-boxa. Wystarczy odpowiednio przygotować przyłącza wody i podłączyć je do fix-boxa, a następnie dzięki wszystkim elementom zawartym w opakowaniu baterii – odpowiednio przetestować i przeczyścić wyjścia wody, a po montażu – mieć stały dostęp rewizyjny i kontrolę nad tym, co się dzieje z doprowadzeniem wody.
Dzięki zastosowaniu fix-box możliwe było zastosowanie bardzo smukłej rozety ozdobnej z wkładką wygłuszającą.

Bateria Oxalia w swoim wnętrzu ukrywa wysokiej jakości głowicę marki Hydroplast – włoskiego producenta głowic działającego na rynku od 1986 roku i specjalizującego się w głowicach o wysokim przepływie wody. Obok głowicy w baterii znajduje się perlator Neoperl, który zapewnia jednostajny i lekko napowietrzony strumień wody.

Użyte materiały: mosiężny korpus baterii oraz elementy podłączeniowe wody w fix-box; słuchawka oraz waż prysznicowy z tworzywa. Całość w wykończeniu chrom.

gwarancja: 2 lata

cena netto: 2160,32zł