Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Panel podtynkowy Multibox / Deante

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 15 lut 2017 14:28
Panel podtynkowy Multibox / Deante
Panel podtynkowy Multibox / Deante
Panel podtynkowy Multibox / Deante

Panel podtynkowy Multibox
producent: Deante

Panel Multibox stanowi synonim minimalizmu – zarówno dzięki podtynkowemu montażowi, jak i niezwykle nowoczesnemu wzornictwu. Bardzo cienki korpus płynnie przechodzi w górną głowicę, z której wypływa miękki deszczowy strumień.

Z kolei dysze zapewniają wodny masaż skutecznie rozluźniający mięśnie. Zarówno głowica, jak i dysze wyróżniają się tzw. „matrycową budową” - tworzą jednolitą całość z panelem, na którym widoczne są jedynie subtelne punkty wypływu wody. Panel po zamontowaniu niemalże stapia się ze ścianą - ściśle przylega do płytek, co ułatwia utrzymanie produktu w czystości.

Panel przyciąga uwagę błyszczącym chromowanym wykończeniem, nadając wnętrzu wyjątkowy charakter. Będzie się doskonale komponował z innymi elementami instalowanymi podtynkowo, np. baterią umywalkową. Produkt jest wyposażony w baterię termostatyczną z regulacją ciśnienia wody. Jest to idealne rozwiązanie dla osób starszych i rodzin z dziećmi, ponieważ zapobiega poparzeniom.

Konserwacja produktu, która jest konieczna w przypadku termostatów, odbywa się bezproblemowo. Wystarczy odkręcić pokrętła, aby dostać się do elementów wewnętrznych – bez konieczności demontowania całego produktu i zdejmowania go ze ściany. Panel został wykonany z najlepszej jakości stali pokrytej chromem.

Cena produktu: 2113 zł
Gwarancja produktu: 5 lat

 
Rekomendowane dla Ciebie