×

Szukaj w serwisie

PARAWAN NAWANNOWY AXEL

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 25 lut 2015 11:54
PARAWAN NAWANNOWY AXEL
PARAWAN NAWANNOWY DWUCZĘŚCIOWY Z POWŁOKA DOUBLE SAFE GLASS SERIA AXEL
PARAWAN NAWANNOWY AXEL
PARAWAN NAWANNOWY AXEL
PARAWAN NAWANNOWY AXEL
PARAWAN NAWANNOWY AXEL

Parawan wannowy to kompromis dla tych, którzy mimo małej przestrzeni w łazience chcą posiadać jednocześnie wannę i kabinę.

NAZWA: PARAWAN NAWANNOWY DWUCZĘŚCIOWY Z POWŁOKA DOUBLE SAFE GLASS SERIA AXEL

PRODUCENT: EXCELLENT SA

OPIS: Parawan wannowy to kompromis dla tych, którzy mimo małej przestrzeni w łazience chcą posiadać jednocześnie wannę i kabinę. Excellent w swej ofercie proponuje najnowszy parawan, którego głównym atutem jest szkło zabezpieczone powłoką Double Safe Glass to podwójna ochrona szkła w parawanie Axel. Wg danych statystycznych w około 0,3% kabin szkło pęka samoistnie. Pomimo że jest hartowane to jego odłamki spadające na podłogę mogą spowodować zagrożenie. Dzięki specjalnej powłoce Double Safe Glass Axel – szkło pomimo stłuczenia pozostaje na powłoce zabezpieczającej.

Parawan posiada również powłokę CleanControl, która ułatwia utrzymanie szyby w czystości. Wewnętrzna strona parawanu pokryta jest Nano powłoka, która powoduje przyspieszenie kropli wody. Dzięki temu powierzchnia nie ulega tak łatwo zabrudzeniu, a czyszczenie jest bardzo proste i szybkie.

Parawan dwuczęściowy wyposażony jest w eleganckie unoszone zawiasy, jest składany na kilka sposobów, o wymiarach 800x1400 mm, szkło hartowane przeźroczyste o grubości 4mm z powłoką chroniąca Double Safe Glass, szerokość zabudowy parawanu: 790-800, element przyścienny jest o wymiarze 415 mm, element ruchomy 385 mm, zakres ruchu 180 stopni, występuję w wersji lewej i prawej do montażu.

GWARANCJA: 2 lata

CENA: 792,68 zł netto

Komentarze

  • Mnie się podobają parawany do salonu, które dają fajny cień.
    • kacperwujek, 2016-06-16 17:47:48