×

Szukaj w serwisie

Partnerzy Forum Branży Łazienkowej 2015

 • Autor: Eyneklazienek.pl
 • 18 marz 2015 09:34
Partnerzy Forum Branży Łazienkowej 2015

Producenci wyposażenia łazienek - Alcaplast, Bath&Sun, Besco oraz Purus, wspierają najważniejsze w Polsce spotkanie przedstawicieli branży sanitarnej.

Forum Branży Łazienkowej od samego początku towarzyszą rozpoznawalne na rynku marki, które swoją pozycję budują na łączeniu doskonałego wzornictwa, z wieloletnim doświadczeniem oraz technologicznym dopracowaniem swoich produktów. 

W tym roku Partnerami tegorocznego Forum są:

- Alcaplast, największy producent techniki sanitarnej w Europie Środkowej i Wschodniej, który w swoim portfolio ma ponad 580 produktów (m.in. zawory, syfony, stelaże, odpływy liniowe, kratki ściekowe, deski sedesowe). Więcej o Alcaplast na http://alcaplast.pl/ .

- Bath&Sun, marka pod którą kryją się wysokiej klasy urządzenia wielofunkcyjne do zainstalowania w podwieszanym suficie lub w jego specjalnie wydzielonej konstrukcyjnie części. Zawierają one funkcję ogrzewania IR, wentylacji oraz oświetlenia. Więcej o Bath&Sun na http://bathsun.pl/ .

- Besco, marka z 20-letnim doświadczeniem w produkcji wanien i brodzików której właściciele od samego początku wszystkie decyzje podejmowali w oparciu o trzy zasady: najwyższa jakość, przemyślany design, atrakcyjna cena. Więcej o Besco na http://www.besco.eu/ .

- Purus jeden z wiodących producentów i dostawców instalacji sanitarnych i armatury wykonanej ze stali nierdzewnej. Grupa działa w czterech obszarach produktowych: wpusty podłogowe, odwodnienia liniowe, instalacje sanitarne i urządzenia sanitarne ze stali nierdzewnej. Więcej o marce Purus na http://www.puruspolska.pl/.

 • Partner Forum Branży Łazienkowej

  Chcesz dołączyć do grona Partnerów Forum Branży Łazienkowej 2015? Zapraszamy do kontaktu:
  reklama@publikator.com.pl 
  Ewa Gugnowska - 609 792 110
  Anna Wierzbicka-Weremiuk - 609 791 783Rekomendowane dla Ciebie