×

Szukaj w serwisie

Płyta budowlana Botament BP / Botament

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 15 lut 2018 14:48
Płyta budowlana Botament BP / Botament
Płyta budowlana Botament BP / Botament
Płyta budowlana Botament BP / Botament
Płyta budowlana Botament BP / Botament
Płyta budowlana Botament BP / Botament

Płyta budowlana Botament BP
Producent: Botament Systembaustoffe

Płyta budowlana BOTAMENT BP z certyfikatem ETAG potwierdzającym 100% wodoszczelność. Płyty budowlane BOTAMENT BP są lekkim płytami o wszechstronnym zastosowaniu. Umożliwiającą kreatywną zabudowę m.in. w łazienkach. Doskonale nadają się do stosowania na wszystkich nośnych podłożach. Płyty budowlane BOTAMENT BP wykonane są na bazie rdzenia z polistyrenu ekstrudowanego obustronnie pokrytego specjalną zaprawą mineralną z wtopioną siatką wzmacniającą z włókna szklanego. Z pomocą płyt budowlanych BOTAMENT w szybki sposób stworzymy tradycyjne ścianki działowe, łuki i kolumny, ale także pojedyncze elementy, które będą efektownym uzupełnieniem łazienkowych aranżacji.

Obudowa rur, wanny, brodzika, jak również przygotowanie eleganckiego blatu pod umywalkę czy półki na kosmetyki, nie będzie już stanowiło problemu, ponieważ płyta budowlana daje się łatwo kształtować, docinać przy użyci piłki ręcznej czy wyrzynarki, jak również łatwo łączyć za pomocą kleju lub kołków. Zapewnia szybki postęp prac co jest niezwykle istotne zarówno dla wykonawcy, jak i inwestora. Odporność na wodę powinna być kluczowym kryterium przy wyborze materiałów budowlanych w miejscach szczególnie narażonych na wilgoć. Nawet najbardziej zachwycająca obudowa wanny czy ścianka działowa prysznica nie zaspokoją naszych estetycznych wymagań, jeśli z czasem pojawi się na nich pleśń, grzyb, a nawet ubytki spowodowane wilgocią. Płyty budowlane BOTAMENT doskonale sprawdzą się w łazienkach prywatnych, jak również obiektach typu hotele, baseny czy SPA, ponieważ zapewniają 100 % wodoszczelność, co zostało potwierdzone Europejskim Certyfikatem ETAG, który BOTAMENT uzyskał jako pierwszy producent w Europie.

Od kiedy na rynku: 2000, Certyfikat ETAG od 2017 roku.

Cena produktu: od 54 zł netto/m2

Gwarancja produktu: Ze względu na długi okres przydatności płyty budowlanej nie ma obaw związanych z przeterminowaniem produktu

Pogwarancja: doradcy techniczno - handlowi na terenie Polski

Dostępność na rynku: hurtownie materiałów budowlanych

Dokumentacja: Aprobata techniczna ITB, Certyfikat ETAG
Rekomendowane dla Ciebie