Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Ponad 200 gości już zarejestrowało się na Forum Branży Łazienkowej!

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 23 marz 2016 09:36
Ponad 200 gości już zarejestrowało się na Forum Branży Łazienkowej!

Właściciele firm, prezesi, dyrektorzy, specjaliści, architekci i sprzedawcy - oni będą naszymi gośćmi podczas III Forum Branży Łazienkowej. Już ponad 200 osób zgłosiło swój udział w tym największym spotkaniu branży łazienkowej w Polsce. Rejestracja trwa. Udział w Forum jest bezpłatny.

III Forum Branży Łazienkowej odbędzie się 5 kwietnia w Warszawie. W tegorocznym programie przewidujemy prezentację wyników Raportu Liderzy Rynku Łazienkowego, dyskusje o zmianach na polskim rynku branży wyposażenia łazienek w ostatnim dwudziestoleciu oraz przykładach dobrych praktyk we współpracy między producentami i salonami - zwłaszcza w zakresie oferty płytek ceramicznych. Swoje wystąpienia będą mieli też Marcelin Matusiak z GfK Polonia, który opowie o "klientach którzy „chcą” oraz klientach, którzy „muszą” – czyli o motywacjach klientów oraz przebiegu procesów decyzyjnych podczas remontu i urządzania łazienki". Z kolei Przemysław Powalacz, prezes zarządu Geberit Polska opowie o fuzji firm Geberit i Sanitec. 

Pełny program Forum znajdziecie tutaj.

Udział w spotkaniu dla przedstawicieli branży jest bezpłatny - wymagana jest jednak wcześniej rejestracja na spotkanie w naszym systemie.

Na ten moment mamy ponad 200 zgłoszeń do uczestnictwa w wydarzeniu. Będzie to okazja do rozmów, wymiany poglądów oraz zacieśniania relacji i kontaktów branżowych. A może również sposobność do zawarcia nowej współpracy?

Zapraszamy!

PS: Zachęcamy też do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku. :)

 

Można już rejestrować się na III Forum Branży Łazienkowej. Zachęcamy też do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco zdradzamy kolejne szczegóły naszego spotkania.

Posted by Rynek łazienek on Thursday, March 3, 2016Rekomendowane dla Ciebie