×

Szukaj w serwisie

To było dla nas wyjątkowe Forum Branży Łazienkowej. Spotkaliśmy się z Wami po raz trzeci - tym razem również postanowiliśmy na niezwykle bogaty program, który przyciągnął zarówno producentów, handlowców jak i architektów.

Było to widać po Waszym zaangażowaniu i tym, że sala pozostawała pełna do ostatniego punktu programu! Dla nas było zaś to niezwykłe wyzwanie, bo prawie każdy element Forum postanowiliśmy poprowadzić sami. Niejednokrotnie debiutując w tych rolach na scenie. Mamy nadzieję, że w Waszej ocenie poradziliśmy sobie z zadaniami, które na siebie wzięliśmy?

Każdy punkt programu z bliska

O wszystkich wydarzeniach pisaliśmy już obszernie (no, może poza Raportem Liderzy Rynku, ale to wisienka, którą ujawnimy Wam na dniach). Było więc o burzliwej dyskusji o tym, kto rozdaje karty na rynku wyposażenia łazienek (prowadzonej przez Martę i Anię) i o równie ciekawej dyspucie o płytkach w salonach łazienek (tu Arek starał się ogarnąć obszerny temat). Warto też zapoznać się z krótkim streszczeniem współczesnych trendów w projektowaniu łazienek, o których mówiła Natalia Nguyen- nasz gość specjalny. Omówienie aspektów przedstawionych w niezwykle ciekawej prezentacji Marcelina Matusiaka z GfK na pewno dla niejednego sprzedawcy będzie niezwykle ważnym pomocnikiem. A o tym, jak pracuje się nad zmianami w największej firmie w branży opowiadał nam Przemysław Powalacz.

Tradycyjnie - zobaczcie, kto odebrał nagrody za najlepsze produkty oraz dla najlepszych punktów handlowych z wyposażeniem łazienek w Polsce.

Cieszymy się, że nasza praca zebrała tak pozytywne recenzje. A wszelkie konstruktywne uwagi przyjmujemy i obiecujemy pracować dalej nad jakością.

Bardzo dziękujemy naszym Partnerom - markom Besco, Blue Water, Ceramstic, Elita, Excellent i Mochnik za wsparcie nas przy organizacji III Forum Branży Łazienkowej. Bez Waszego udziału nie udałoby się nam tego osiągnąć. Dziękujemy!

Trochę świętowania
Rekomendowane dla Ciebie