Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

RAIN ALTAR

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 15 lut 2016 13:40
RAIN ALTAR
RAIN ALTAR
RAIN ALTAR
RAIN ALTAR
RAIN ALTAR

Excellent
Panele i zestawy prysznicowe

Kolumna prysznicowo-wannowa Rain Altar to nowoczesne rozwiązanie do łazienek, w których bardzo istotna jest lekkość formy i delikatność detali przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej funkcjonalności.

Zestaw ten składa się z baterii prysznicowej z wylewką wannową, dzięki czemu bateria ta może być stosowana z powodzeniem także do wanien z parawanem. Bateria posiada również sporą płaską powierzchnię, która z powodzeniem służy jako pole odkładcze na podstawowe kosmetyki kąpielowe (żel pod prysznic, szampon).

Piękno tego zestawu tkwi w jego prostocie.
5-cio funkcyjna delikatna słuchawka i cienka deszczownia górna delikatnie dopełniają gładką baterię. Zestaw prysznicowy wyposażony jest również w praktyczny uchwyt na słuchawkę prysznicową, który pozwala na umieszczenie jej na dogodnej wysokości. W baterii zastosowano głowicę Kerox, węgierskiego producenta słynącego z głowic o dużym przepływie oraz 3-funkcyjny przełącznik, który jednocześnie reguluje przełączenie wody pomiędzy wylewką wannową, głowicą i słuchawką prysznicową.

Drążek pionowy ma regulowaną długość w zakresie do 150 cm. Wykonany jest z mosiądzu pokrytego chromem. Mocowanie słuchawki oraz mocowanie ścienne są również wykonane z mosiądzu.
Dostępna również wersja biała produktu.

Cechy charakterystyczne produktu: bateria mechaniczna z wylewką wannową (z przełącznikiem, dwuotworowa, natynkowa, z wylewką stałą, natryskowa ścienna, grupa akustyczna U, klasa przepływu S), głowica natryskowa (kl. przepływu ZZ, gr. akustyczna: II), natrysk ręczny (kl. przepływu ZZ, gr.akustyczna: II). Deszczownica ma średnicę 20 cm, drążek prysznicowy długość do 150 cm i wąż 150 cm.

Użyte materiały: korpus mosiężny pokryty chromem, drążek prysznicowy mosiężny pokryty chromem, słuchawka oraz deszczownia z tworzywa.

gwarancja: 2 lata

cena netto: 1056,91 zł