Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Rain Altar / Excellent

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 17 lut 2017 13:32
Rain Altar / Excellent
Rain Altar / Excellent
Rain Altar / Excellent
Rain Altar / Excellent
Rain Altar / Excellent
Rain Altar / Excellent
Rain Altar / Excellent

Rain Altar
producent: Excellent

Zestaw prysznicowy Rain Altar to nowoczesne rozwiązanie do łazienek, w których bardzo istotna jest lekkość formy i delikatność detali przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej funkcjonalności.

Zestaw ten składa się z baterii prysznicowej z wylewką wannową, dzięki czemu bateria ta może być stosowana z powodzeniem także do wanien z parawanem. Bateria posiada również sporą płaską powierzchnię, która z powodzeniem służy jako pole odkładcze na podstawowe kosmetyki kąpielowe (żel pod prysznic, szampon).

Piękno tego zestawu tkwi w jego prostocie. 5-cio funkcyjna delikatna słuchawka i cienka deszczownia górna delikatnie dopełniają gładką baterię. Zestaw prysznicowy wyposażony jest również w praktyczny uchwyt na słuchawkę prysznicową, który pozwala na umieszczenie jej na dogodnej wysokości. W baterii zastosowano głowicę Kerox, węgierskiego producenta słynącego z głowic o dużym przepływie oraz 3-funkcyjny przełącznik, który jednocześnie reguluje przełączenie wody pomiędzy wylewką wannową, głowicą i słuchawką prysznicową.

Drążek pionowy ma regulowaną długość w zakresie do 150 cm, dzięki czemu może być stosowany z powodzeniem jako rozwiązanie do wanien z parawanem prysznicowym. Wykonany jest z mosiądzu pokrytego chromem. Mocowanie słuchawki oraz mocowanie ścienne także są wykonane z mosiądzu. Dostępna od połowy 2016 roku nowa (ARAC.SY.781CR-N)wersja posiada dłuższy drążek, dzięki któremu można instalować go z powodzeniem nad wanną.

Cechy charakterystyczne produktu: bateria mechaniczna z wylewką wannową (z przełącznikiem, dwuotworowa, natynkowa, z wylewką stałą, natryskowa ścienna, grupa akustyczna U, klasa przepływu S), głowica natryskowa (kl. przepływu ZZ, gr. akustyczna: II), natrysk ręczny (kl. przepływu ZZ, gr. akustyczna: II). Deszczownica ma średnicę 20 cm, drążek prysznicowy długość do 150 cm i wąż 150 cm. Użyte materiały: korpus mosiężny pokryty chromem, drążek prysznicowy mosiężny pokryty chromem, słuchawka oraz deszczownia z tworzywa.

Cena produktu: 1169,00 netto (1374,00 brutto)
Gwarancja produktu: 2 lata

Więcej informacji
Rekomendowane dla Ciebie