×

Szukaj w serwisie

Raport „Liderzy Rynku Łazienek” - znamy najchętniej kupowane marki

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 31 marz 2016 14:05
Raport „Liderzy Rynku Łazienek” - znamy najchętniej kupowane marki

Rovese, Geberit, Grupa Armatura, a może ktoś inny? My już wiemy, kto naprawdę rządzi na polskim rynku wyposażenia łazienek! W oparciu o konkretne dane sprzedażowe z salonów, hurtowni i sklepów internetowych sporządziliśmy ranking pokazujący udział poszczególnych firm w rynku.

Raport „Liderzy Rynku Łazienek” przedstawimy podczas III Forum Branży Łazienkowej 5 kwietnia w Warszawie. To przygotowane przez nas specjalnie na tę okazję badanie rynkowe, w którym w oparciu o realne i konkretne dane otrzymane od firm handlowych (salonów łazienek, hurtowni i sklepów internetowych) pokazujemy kto rządzi w polskich łazienkach.

- Chcemy tym samym odpowiedzieć na potrzeby producentów oraz firm pracujących z branżą sanitarną, którzy wielokrotnie zgłaszali się do nas z pytaniami o ocenę udziału poszczególnych marek w rynku. Także dla nas jest to ważne, by móc opisywać rynek odwołując się do wiarygodnych i potwierdzonych informacji – mówi Arkadiusz Kaczanowski, koordynator projektu i redaktor prowadzący portal RynekLazienek.pl. - Jesteśmy pewni, że jasne zobrazowanie (poparte liczbami) „kto jest w czym najlepszy” przysłuży się uporządkowaniu wiedzy o branży łazienkowej w naszym kraju – dodaje.

Firmy, które wspierają nas przy tworzeniu Raportu udostępniły nam informacje o tym ile produktów każdej z marek sprzedały w ostatnim roku. Wydzieliliśmy 11 grup produktowych, w ramach których sporządziliśmy ranking pokazujący marki najchętniej wybierane przez klientów. Wyniki z 2015 roku porównamy też z danymi z roku 2014, by pokazać zmiany oraz dynamikę rynku. Pokażemy procentowe udziały poszczególnych producentów w każdej grupie asortymentowej.

Wyniki Raportu będziecie mieli okazję poznać 5 kwietnia na otwarciu Forum Branży Łazienkowej, więc zapraszamy do uczestnictwa i rejestracji.
Rekomendowane dla Ciebie