×

Szukaj w serwisie

Regulamin konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2017"

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 06 gru 2016 09:51
Regulamin konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2017"
fot. Shutterstock

Prezentujemy regulamin konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2017". Zgłoszenia zbieramy od 5 grudnia 2016 r. do 8 lutego 2017 r.

REGULAMIN KONKURSU ŁAZIENKA – WYBÓR ROKU 2017

CEL KONKURSU:
– wyróżnienie oraz promocja produktów wyposażenia łazienki obecnych na polskim rynku
– promowanie odpowiedzialności firm za swój wyrób na rynku
– pobudzenie zainteresowania sferą łazienki jako wnętrzem estetycznym i funkcjonalnym
Organizatorem konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2017” jest magazyn branżowy „Łazienka” wydawany przez Wydawnictwo Publikator w Białymstoku. Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie firmy działające na polskim rynku w sektorze wyposażenia łazienkowego.

PRZEBIEG KONKURSU:
Konkurs rozpoczyna się 5 grudnia 2016 r. Zainteresowane firmy mogą zgłaszać produkty do Biura konkursu „Łazienka– Wybór Roku 2017” do 8 lutego 2017 r. Wyboru produktów dokonuje jury konkursu złożone z przedstawicieli redakcji magazynu „Łazienka”, a także reprezentantów wiodących w Polsce salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architektów i projektantów.

Jury ocenia produkty uwzględniając następujące kryteria:
– walory wzornicze i użytkowe produktu,
– jakość wykonania,
– relację ceny do jakości,
– nowatorstwo rozwiązań,
– zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi
Rozstrzygniecie konkursu, ogłoszenie wyników oraz wręczenie tytułów „Łazienka – Wybór Roku 2017” nastąpi w kwietniu 2017 r. O dokładnym miejscu i terminie uroczystości zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni najpóźniej w marcu 2017 r.

ZASADY KONKURSU:
A. Przedmiotem konkursu są wyroby wyposażenia łazienkowego zgłaszane do konkursu w 16 kategoriach:
o baterie
o wyroby sanitarne z ceramiki i innych materiałów
o wanny
o kabiny prysznicowe
o brodziki
o hydromasaż i wellness
o panele i zestawy prysznicowe
o meble łazienkowe
o całościowe aranżacje łazienek
o płytki ceramiczne
o akcesoria łazienkowe
o grzejniki łazienkowe
o wyposażenie dla niepełnosprawnych i osób 50+
o instalacje łazienkowe (systemy podtynkowe, systemy odpływowe)
o chemia w łazience
o wentylacja w łazience


B. Liczba produktów zgłaszanych przez Uczestnika do Konkursu jest nieograniczona. Opłata zgłoszeniowa wynosi 1.700 zł netto. W jej ramach Uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy produkty do wybranych kategorii. Za każdy kolejny zgłaszany produkt Uczestnik zapłaci 500 zł netto.

C. Do konkursu mogą być zgłoszone produkty nowe, tzn. takie, które są na rynku nie dłużej niż ok. 1,5 roku. Produkt musi być też dostępny na rynku minimum trzy miesiące od daty zgłoszenia go do konkursu. Czyli produkty wprowadzone na polski rynek nie wcześniej niż dnia 1 sierpnia 2015 roku oraz nie później niż dnia 30 listopada 2016.
W wyjątkowych przypadkach Uczestnik Konkursu może wystąpić do organizatora z prośbą o zgłoszenie produktu, który swoją premierę rynkową w Polsce miał przed lub po ww. terminie. Organizator ma 5 dni, by zadecydować o dopuszczeniu takiego produktu do Konkursu.

D. Zgłoszenie produktu do konkursu odbywa się poprzez nadesłanie do Biura konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2017” w terminie do 8 lutego 2017 r. wypełnionej Karty Rejestracyjnej i Karty Produktu wraz z dokumentacją (materiał ilustracyjny, opis techniczny, katalog, instrukcja użytkowania i montażu) oraz potwierdzenia wpłaty z tytułu zgłoszenia do konkursu.

E. Firmy zgłaszające produkty do konkursu zobowiązują się: – dostarczyć do 8 lutego 2017 r. materiały ilustracyjne niezbędne do prezentacji produktów w Internecie i katalogu konkursowym (fotografie – min. wymiary 10x15 cm, pliki elektroniczne – tiff, jpg, eps; rozdzielczość min. 300 dpi przy podstawie min. 10 cm).
Rekomendowane dla Ciebie