Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Renata Gutowska, Vinderen: Trendy w płytkach ceramicznych

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 11 kwi 2016 09:42
Renata Gutowska, Vinderen: Trendy w płytkach ceramicznych

Renata Gutowska, Dyrektor Handlowy Grupy Vinderen (właściciel m.in. marki Ceramstic), opowiada jakie trendy i mody obowiązują obecnie w segmencie płytek ceramicznych i innych materiałów okładzinowych.

- Bardzo modna jest teraz biel, ale jej odmiany są teraz zupełnie różne. pojawiają się nowe formaty, duże płytki wchodzą w grę. Również gresy polerowane mają duży wpływ na rynek - są to zupełnie nowe produkty, które pokazują inny odbłysk tego gresu, który był dotychczas.  Pojawiają się nowe technologie, które wprowadzamy na rynek oraz nowe formaty, które na nasz rynek wchodzą jako nowości. Przykładem tego są heksagony - które pojawiają się w małych i dużych formatach. Trendem, który nie był dotąd zauważalny w Polsce, jest "wchodzenie" podłogi na ścianę, stąd też możemy zauważyć, czego nie było do tej pory, gres położony zarówno na podłodze jak i na ścianie - opowiada Renata Gutowska, Dyrektor Handlowy Grupy Vinderen (właściciel m.in. marki Ceramstic).

 
Renata Gutowska, Vinderen: Trendy w płytkach ceramicznych

Co jest modne w płytkach ceramicznych i innych materiałach okładzinowych? Podczas III Forum Branży Łazienkowej opowiadała nam Renata Gutowska, dyrektor handlowy Grupy Vinderen (właściciela m.in. marki Ceramstic).

Posted by Rynek łazienek on Monday, April 11, 2016Rekomendowane dla Ciebie