Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Roca Effects

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 15 lut 2016 22:08
Roca Effects
Roca Effects
Roca Effects
Roca Effects
Roca Effects
Roca Effects
Roca Effects
Roca Effects
Roca Effects

Roca Polska Sp. z o.o.
hydromasaż i wellness

System hydromasażu Roca EFFECTS odzwierciedla nowe podejście do terapii wodą oferując trzy programy skinBEAUTY, proRELAXATION i bodyREGENERATION. Programy zostały specjalnie opracowane łącząc doświadczenie tradycyjnych technik relaksacyjnych z profesjonalna fizjoterapią. To idealne rozwiązanie pozwalające na odzyskanie sił , urody i ukojenie umysłu. Główną zaletą Roca Effects jest możliwość dopasowania odpowiedniego programu do codziennych potrzeb.

 

Program bodyREGENERATION czyli powrót sił witalnych

Kąpiel rozpoczyna się modulowanym masażem powietrznym oraz masażem wodnym o średniej sile. Czerwone oświetlenie pomaga pobudzić organizm do intensywnej regeneracji. Kolejny etap kąpieli polega na zwiększeniu siły zarówno masażu wodnego jak i powietrznego do maksimum, przy czym masaż wodny, który stanowi kwintesencje programu bodyREGENERATION, przechodzi w tryb pulsacyjny, imitujący ruchy masażysty. Szybko zmieniające się, różnobarwne oświetlenie stymuluje pobudzenie krążenia, a po przejściu w tryb łagodnych zmian kolorystycznych ułatwia rozluźnienie mięsni pod wpływem silnych strumieni wody. Po pewnym czasie sytuacja ulega odwróceniu – masaż powietrzny ponownie przechodzi w tryb sinusoidalny, a siła masażu wodnego zostaje ustalona na wysokim poziomie. Jednocześnie światło ulega zmianie na przywracający siły witalne kolor żółty, by na zakończenie łagodnie przybrać odcień energetyzującej pomarańczy. Program kończy się kilkuminutowym masażem wodnym i powietrznym o dużej intensywności, dzięki któremu szybko odzyskasz sprawność mięśni i stawów oraz pełnie sił witalnych. Cały program trwa 20 min.

 

Program skinBEAUTY – odzyskanie swiezej, dotlenionej skóry

Pierwszy etap kąpieli to masaż wodny o średniej, a następnie narastającej sile, który rozluźnia mięśnie. Po krótkiej chwili załącza się i stopniowo zwiększa swoją intensywność masaż powietrzny z ozonowaniem. Stanowi on podstawę programu skinBEAUTY – poprawia ukrwienie skóry, napina ja i ujędrnia, przynosząc trwały efekt spłycenia zmarszczek, redukcji cellulitu oraz zmniejszenia rozstępów. Barwa światła przechodzi od łagodnego fioletu do pobudzającej czerwieni. W kolejnym etapie ozonujący masaż powietrzny (kąpiel perełkowa) przechodzi w tryb modulowany, o początkowo dużej, a następnie mniejszej intensywności. Po krótkiej przerwie silne działanie masażu wodnego zostaje wznowione, by po kilku minutach zmniejszyć swoja intensywność. Oświetlenie zmienia kolor na witalizujący żółty. Program kończy się przejściem obydwu rodzajów masażu w tryb stały, o średniej intensywności. Barwa światła ulega zmianie na odprężający niebieski. Kompozycja zabiegów skinBEAUTY stopniowo modeluje sylwetkę i sprawia, ze skóra staje sie gładka, doskonale nawilżona i zdolna do przyswajania większej ilości tlenu. Cały program trwa 15 min.

 

Program proRELAXATION – ukojenie umysłu i ciała

Pierwszy etap kąpieli to masaż powietrzny o stałej, wysokiej intensywności, którego działanie po krótkiej chwili zostaje wzmocnione przez silny masaż wodny. Napięte mięśnie rozluźniają się, a uspokajające, niebieskie oświetlenie wprowadza umysł w stan głębokiej relaksacji. Kilka minut później masaż wodny ustaje, a odprężająca kąpiel perełkowa staje się mniej intensywna i przechodzi w tryb modulowany. Na zmysły zaczyna oddziaływać łagodne, zielone oświetlenie, które pomaga odzyskać wewnętrzną harmonie i równowagę. Po kilku minutach pełnych wyciszenia i relaksacji jeszcze na chwile uruchamia się rozluźniający, intensywny masaż wodny, który zanika wraz ze zmiana koloru światła na witalizujący żółty. Program proRELAXATION kończy się kilkuminutowym seansem wśród strumieni wody i powietrza o stałym, umiarkowanym natężeniu. Sprzyja on wewnętrznemu wyciszeniu i uspokojeniu organizmu, a towarzyszące mu pomarańczowe oświetlenie przywraca chęć do życia po wyjściu z odprężającej skapieli. Program trwa 10 min.

 

Programy skinBEAUTY, proRELAXATION, bodyREGENERATION dostępne są w dwóch systemach: Effects Titanium i Effects Gold.

 

SYSTEM EFFECTS TITANIUM

To komfortowy zdalnie sterowany system premium oferujący programy EFFECTS oraz masaż wodny, powietrzny, funkcje podgrzewania wody, automatycznej dezynfekcji i chromoterapię. Elegancki nowoczesny pilot z wyświetlaczem steruje wszystkimi dostępnymi programami i funkcjami systemu Wysokiej jakości pilot jest wodoodporny.

Elementy systemu:

Masaż powietrzny

Układ masażu powietrznego jest wyposażony w otwory powietrzne wbudowane w dno wanny. Ozonowane i ogrzane powietrze trafia do wody przez przewody powietrzne pod dnem wanny i następnie przez otwory wylotowe. Kanały powietrzne wyposażone są we własny kanał odprowadzający wodę do odpływu, dzięki czemu są zawsze całkowicie opróżniane z wody. System masażu powietrznego

ROCA pracuje bez ryzyka pogorszenia parametrów w czasie eksploatacji. Dmuchawa włącza się automatycznie po każdym użyciu wanny w celu osuszenia kanałów powietrznych.

Masaż wodny - System masażu wodnego używa strumieni wody do uzyskania zadanego efektu masowania. W zależności od modelu, wanna może być wyposażona w 8 do 16 wodnych, płaskich dyszy masujących. Dysze wodne znajdują się na bokach wanny. Kierunek i intensywność strumienia można regulować ręcznie. System wyposażono w węże o podwyższonej antybakteryjności (niebieskie).

Podgrzewanie wody - Funkcja podgrzewania wody umożliwia utrzymywanie zadanej temperatury początkowej wody, uniemożliwiając tym samym szybkie wychłodzenie wody w wannie.

Chromoterapia, terapia kolorami (Oświetlenie LED) - Oświetlenie wanny wytwarza relaksująca atmosferę, która poprawia samopoczucie. Działanie kolorów w zależności od potrzeb uspokoi lub podudzi ciało i umysł. . Innowacyjna technologia LED pozwala uzyskać efekty świetlne o wyjątkowo dużym natężeniu przy małym poborze mocy. Użytkownik może wybrać cykl wyświetlania sześciu kolorów lub wybrany kolor pojedynczy.

Dostępne kolory oświetlenia: biały, żółty, pomarańczowy, niebieski, zielony i czerwony.

Automatyczna dezynfekcja - Automatyczny cykl dezynfekcji realizuje funkcje czyszczenia i usuwania drobnoustrojów.

Programy Effects - System zawiera 3 programy Effects (bodyREGENERATION, skinBEAUTY, proRELAXATION) oraz dwa programy do ustawienia indywidualnego według własnych potrzeb.

 

EFFECTS GOLD

System Effects Gold to komfortowy system oferujący programy oraz masaż wodny, powietrzny, funkcje podgrzewania wody, automatycznej dezynfekcji i chromoterapie.

Sterowanie funkcjami odbywa się poprzez elegancki oszczędny w formie panel, którego dotykowe czujniki wbudowane są w rant wanny.

Elementy systemu:

Masaż powietrzny

Układ masażu powietrznego jest wyposażony w otwory powietrzne wbudowane w dno wanny. Ozonowane i ogrzane powietrze trafia do wody przez przewody powietrzne pod dnem wanny i następnie przez otwory wylotowe. Kanały powietrzne wyposażone są we własny kanał odprowadzający wodę do odpływu, dzięki czemu są zawsze całkowicie opróżniane z wody. System masażu powietrznego

ROCA pracuje bez ryzyka pogorszenia parametrów w czasie eksploatacji. Dmuchawa włącza się automatycznie po każdym użyciu wanny w celu osuszenia kanałów powietrznych.

Masaż wodny

System masażu wodnego używa strumieni wody do uzyskania zadanego efektu masowania.

W zależności od modelu, wanna może być wyposażona w 8 do 16 wodnych, płaskich dyszy masujących. Dysze wodne znajdują się na bokach wanny. Kierunek i intensywność strumienia można regulować ręcznie. System wyposażono w węże o podwyższonej antybakteryjności (niebieskie).

Podgrzewanie wody (opcja) - Funkcja podgrzewania wody umożliwia utrzymywanie zadanej temperatury początkowej wody, uniemożliwiając tym samym szybkie wychłodzenie wody w wannie.

Chromoterapia - terapia kolorami (Oświetlenie LED) - Oświetlenie wanny wytwarza relaksująca atmosferę, która poprawia samopoczucie. Działanie kolorów w zależności od potrzeb uspokoi lub podudzi ciało i umysł. . Innowacyjna technologia LED pozwala uzyskać efekty świetlne o wyjątkowo dużym natężeniu przy małym poborze mocy. Użytkownik może wybrać cykl wyświetlania sześciu kolorów lub wybrany kolor pojedynczy.

Dostępne kolory oświetlenia: biały, żółty, pomarańczowy, niebieski, zielony i czerwony.

Automatyczna dezynfekcja (opcja) - Automatyczny cykl dezynfekcji realizuje funkcje czyszczenia i usuwania drobnoustrojów.

Programy Effects - System zawiera 3 programy Effects (bodyREGENERATION, skinBEAUTY, proRELAXATION).

 

 

 Cena netto: Wanna z hydromasażem Easy: od 10 614 zł netto, Wanna z hydromasażem Hall: od 11 350 zł netto, Wanna z hydromasażem Aura: od 11 500 zł netto

  

Okres gwarancji: wanny z hydromasazem  - powierzchnia akrylu - 7 lat, - pozostałe elementy - 2 lata