×

Szukaj w serwisie

Ruszyła rejestracja na III Forum Branży Łazienkowej!

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 03 marz 2016 09:09
Ruszyła rejestracja na III Forum Branży Łazienkowej!

Już możecie zgłosić swój udział w III Forum Branży Łazienkowej, które odbędzie się 5 kwietnia w Warszawie. Wstęp na wydarzenie dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Tegoroczne Forum będzie trzecią edycją największego spotkania przedstawicieli rynku sanitarnego w Polsce. Tym razem będzie to wyjątkowe wydarzenie, bo dla nas będzie też okazją do świętowania 20-lecia istnienia magazynu "Łazienka".

Podczas tegorocznego Forum przedstawimy raport "Liderzy Rynku Łazienek", który pokazywać będzie, które marki są najpopularniejsze wśród klientów. Będzie on przyczynkiem do dyskusji z udziałem przedstawicieli czołowych firm na rynku - porozmawiamy o tym, kto rozdaje karty na rynku łazienek. W innej dyskusji z kolei omówimy jak skutecznie sprzedawać płytki w salonach łazienek. Uzupełnieniem spotkania będą wystąpienia przedstawicieli branży - z Polski i zagranicy oraz ekspertów zajmujących się badaniem rynku. 

Szczegółowy program spotkania znajdziecie tutaj.

Istotnym punktem programu Forum Branży Łazienkowej będzie uhonorowanie laureatów prestiżowego konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2016”, który w tym roku organizujemy już po raz piętnasty. Podczas uroczystej gali nagrodzimy również najlepsze w Polsce salony łazienkowe przyznając im tytuł „Łazienka – Salonu Roku 2016”.

Rejestracja

Udział w Forum jest bezpłatny dla przedstawicieli branży Wcześniej jednak koniecznie jest zarejestrowania się przy użycia tego formularza

Kiedy

5 kwietnia 2016, od godz. 10:00
Hotel Sheraton w Warszawie (ul. B. Prusa 2)

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

 

Można już rejestrować się na III Forum Branży Łazienkowej. Zachęcamy też do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco zdradzamy kolejne szczegóły naszego spotkania.

Posted by Rynek łazienek on Thursday, March 3, 2016

O Forum

Forum Branży Łazienkowej to największe tego typu spotkanie ludzi i firm działających w naszej branży. Udział w nim wezmą producenci i dystrybutorzy wyposażenia łazienkowego, właściciele i pracownicy hurtowni oraz salonów łazienkowych, a także zainteresowani tematem łazienki architekci i projektanci. Forum jest platformą do dyskusji o najbardziej istotnych dla nas kwestiach i zagadnieniach. Chcemy, aby było miejscem wymiany poglądów, opinii i informacji, które dodatkowo sprzyja nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów biznesowych.

 
Rekomendowane dla Ciebie