×

Szukaj w serwisie

Salon Roku 2017: poznaj zwycięzcę w Świętokrzyskiem

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 31 maj 2017 09:30
Salon Roku 2017: poznaj zwycięzcę w Świętokrzyskiem
BLU salon łazienek Ostrowiec Świętokrzyski.
Salon Roku 2017: poznaj zwycięzcę w Świętokrzyskiem
Salon Roku 2017: poznaj zwycięzcę w Świętokrzyskiem
Salon Roku 2017: poznaj zwycięzcę w Świętokrzyskiem
Salon Roku 2017: poznaj zwycięzcę w Świętokrzyskiem

Już od 10. lat, magazyn Łazienka organizuje konkurs na najlepsze salony sprzedaży wyposażenia łazienek w Polsce. Zobaczcie, kto zdobył tytuł "Łazienka - Salon Roku 2017" w województwie świętokrzyskim!

W województwie świętokrzyskim zwyciężył salon należący do sieci salonów BLU, BLU salon łazienek Ostrowiec Świętokrzyski. Przeczytajcie, co mówią o sobie, wyróżnieniu oraz, co oferują swoim klientom.

Właściciel / kierownik salonu: Marcin Barański

Rok założenia: 2016

Powierzchnia ekspozycji: 420 mkw.

Liczba boksów łazienkowych: 32

Liczba pracowników: 3

Zakres oferowanych produktów: kompleksowe wyposażenie łazienki (płytki ceramiczne, wanny, kabiny, ceramika sanitarna, armatura, meble)

Usługi dodatkowe: komputerowa wizualizacja łazienki w cenie zakupu, transport, sprzedaż ratalna

Sieć salonów łazienek BLU firmy BR Konsorcjum Sp. z o. o., Refleks Sp. k. swoim zasięgiem obejmuje niemal całą Polskę.

Tworząc strategię działania sieci detalicznej Zarząd firmy bazował na bogatym, kilkunastoletnim wówczas, doświadczeniu istnienia na rynku. Pierwszy salon otworzyliśmy 6 grudnia 2005 roku zaś salon w Ostrowcu Świętokrzyskim to nasze „najmłodsze dziecko”, pierwsza sprzedaż miała miejsce w październiku 2016roku. Tytuł Salon Roku 2017 już na starcie to trochę jak zaufanie dane na kredyt i dołożymy wszelkich starań aby nie zawieźć naszych klientów.

Sieć salonów łazienek BLU to przede wszystkim profesjonalny zespół ludzi, którzy potrafią połączyć potrzeby rynku i klienta z własnymi inspiracjami, tworząc ofertę naszych salonów. W 2015 roku wprowadziliśmy do sieci naszą markę własną AZARIO, dzięki której klienci mają dostęp do najnowszych trendów i produktów unikalnych, nie widniejących w masowej sprzedaży. Azario to szeroka gama kolekcji płytek ściennych, podłogowych, gresów i okładzin dekoracyjnych, którą stale poszerzamy o produkty wyposażenia łazienek, budując kompletną ofertę wyposażenia łazienki.

Zaufanie i zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą satysfakcją gdyż to właśnie oni inspirują nas do dalszego rozwoju i stałego poszukiwania nowych rozwiązań.

Dziękujemy serdecznie za każdy oddany głos.
Rekomendowane dla Ciebie