×

Szukaj w serwisie

Salon Roku 2017: województwo śląskie

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 02 cze 2017 15:37
Salon Roku 2017: województwo śląskie
Fot. Instalbud Janosz
Salon Roku 2017: województwo śląskie
Salon Roku 2017: województwo śląskie
Salon Roku 2017: województwo śląskie
Salon Roku 2017: województwo śląskie
Salon Roku 2017: województwo śląskie

W tym roku odbyła się 10. edycja konkursu "Łazienka - Salon Roku". W województwie śląskim zwycięzca jest taki sam jak rok temu - salon Instalbud Janosz.

To nie pierwszy raz kiedy salon Instalbud Janosz zdobywa nagrodę w konkursie magazynu Łazienka i tym samym tytuł Salonu Roku. Zobaczcie, co mają do zaoferowania swoich klientom:

Właściciel / kierownik salonu: Maciej Aleksiuk

Rok założenia: 1999

Powierzchnia ekspozycji: 1500 mkw.

Liczba boksów łazienkowych: 40

Liczba pracowników: 11

Zakres oferowanych produktów: kompletne wyposażenie łazienek

Usługi dodatkowe: transport, doradztwo techniczne, współpraca z architektami

Rok 2016 dla naszego salonu był pełnym doświadczeń, intensywnych działań oraz nowych wyzwań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i architektów dokonaliśmy gruntownego remontu i przebudowy ekspozycji, która została zmieniona w ponad 50 %. Salon został wzbogacony o nowe aranżacje i zmodyfikowany został sposób prezentacji wielu asortymentów.

Bogata oferta handlowa, którą dysponuje Firma Instalbud, sprawiła, że w 2016 roku jako Salon Łazienek dokonaliśmy wielu ciekawych realizacji.

Produkty zakupione w naszej firmie stały się wyposażeniem różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej jak i wielu indywidualnych realizacji. Hotele, obiekty biurowe i handlowe, obiekty medyczne, zakłady przemysłowe, banki oraz obiekty sakralne to rodzaj inwestorów, którzy nam zaufali i z zadowoleniem deklarują dalszą współpracę przy kolejnych realizacjach.

Powyższe działania, zmiany oraz osiągnięcia pokazują, że Nasz Salon konsekwentnie realizuje swoją strategię oraz założenia. Dzięki tym działaniom możemy śmiało patrzeć w przyszłość i rozwijać się mimo sporej konkurencji na rynku, która wpływa na nas tylko dopingująco.

Przeprowadziliśmy szereg szkoleń i prezentacji dla firm z nami współpracujących.

Ważnym elementem rozwoju Salonu jest stała i rozwijająca się współpraca z grupą architektów, projektantów oraz dekoratorów wnętrz. Udało nam się zorganizować szereg spotkań szkoleniowych i prezentacji zarówno w kraju jak i bezpośrednio u naszych zagranicznych dostawców. Współpracujący z nami architekci mają możliwość weryfikować, obserwować i uczestniczyć bezpośrednio w procesach produkcyjnych, co przekłada się na świadomy wybór odpowiedniego asortymentu. Jednocześnie jesteśmy stale obecni na najważniejszych imprezach targowych na świecie co przekłada się na bardzo bogate doświadczenie a stały proces podnoszenia kwalifikacji naszej kadry to nieodzowny element funkcjonowania salonu w celu zapewnienia jak najlepszego serwisu sprzedaży i po sprzedaży.

Instalbud Janosz
ul. Zakładowa 5
Piekary Śląskie
www.instalbud.pl
Rekomendowane dla Ciebie