×

Szukaj w serwisie

Salon Roku 2017: województwo wielkopolskie

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 23 maj 2017 15:37
Salon Roku 2017: województwo wielkopolskie
Fot. Terrano Centrum Ceramiki
Salon Roku 2017: województwo wielkopolskie
Salon Roku 2017: województwo wielkopolskie
Salon Roku 2017: województwo wielkopolskie
Salon Roku 2017: województwo wielkopolskie

Jak co roku od 10. lat, magazyn Łazienka zorganizował konkurs na najlepsze salony sprzedaży wyposażenia łazienek w Polsce. Zobaczcie, kto zdobył tytuł "Łazienka - Salon Roku 2017 w województwie wielkopolskim!

W województwie wielkopolskim zwyciężył regularny uczestnik konkursu Łazienka - Salon Roku, salon Terrano Centrum Ceramiki z Poznania. Przeczytajcie, co mówią o sobie oraz, co oferują swoim klientom:

Właściciel / kierownik salonu: Tomasz Nowak

Rok założenia: 2013

Powierzchnia ekspozycji: 1520 mkw.

Liczba boksów łazienkowych: 34

Liczba pracowników: 42

Zakres oferowanych produktów: płytki ceramiczne, armatura i ceramika sanitarna, meble łazienkowe, grzejniki, chemia budowlana, akcesoria łazienkowe, instalacje grzewcze, centrum SPA

Usługi dodatkowe: transport, porady architekta, outlet

Firma Terrano jest na rynku od ponad 25 lat. Salon jest jednym z najpiękniejszych i najnowocześniejszych w Polsce, prezentujemy w nim nasz potencjał w jak najlepszym wydaniu. Firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości płytek ceramicznych, instalacji grzewczej, armatury, ceramiki sanitarnej najlepszych włoskich producentów.

Praca architekta jest dla nas bardzo ważna. W naszej bazie architektów znajduje się bardzo duża grupa profesjonalistów z Poznania, jak i całej Polski. Staramy się, aby współpraca z nimi przebiegała rzetelnie i w pełni profesjonalnie. To m.in dla nich ciągle się rozwijamy i dążymy do doskonałości. W 2016 roku organizowaliśmy liczne wyjazdy, szkolenia produktowe i warsztaty, w tym m.in.: inaugurację ekspozycji Porcelaingres – event dla architektów (ok. 70 uczestników), zawody windsurfingu i kitesurfingu dla architektów w Kuźnicy, warsztaty SkechUP oraz rozmaite wyjazdy do fabryk producentów.

W naszym salonie organizowaliśmy również liczne akcje i konkursy dla naszych klientów: przyjazdy busów firmy Grohe i Keuco, otwartych dla klientów, wraz z prezentacją nowości produktowych i nowinek technologicznych; konkurs na Facebooku podczas kampanii reklamowej z Lechem Poznań; konkursy dla klientów podczas Euro 2016 z gadżetami Terrano.

Wśród naszych najciekawszych realizacji znajdują się: Hotel "IBIS" Suchy Las, SPX - Park Technologiczny Bydgoszcz, Salony Apart w całej Polsce, a także liczne mieszkania i domy prywatne.

Terrano to nie tylko nowoczesność i dizajn, to przede wszystkim jakość poparta wieloletnim doświadczeniem.  

Terrano Centrum Ceramiki
ul. Obornicka 337
60-689 Poznań
www.terrano.pl
Rekomendowane dla Ciebie