×

Szukaj w serwisie

Sanpol, Zielona Góra

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 lut 2016 14:24
Sanpol, Zielona Góra
Sanpol, Zielona Góra
Sanpol, Zielona Góra
Sanpol, Zielona Góra
Sanpol, Zielona Góra
Sanpol, Zielona Góra

ul. Sulechowska 27A
65-119 Zielona Góra
woj. lubuskie

 

KIEROWNIK SALONU:  Jacek Frątczak
ROK ZAŁOŻENIA: 2004 (w styczniu 2015 Salon przeniósł się na drugą stronę ulicy, do nowego budynku)
POWIERZCHNIA EKSPOZYCJI: 565 m2
LICZBA BOKSÓW ŁAZIENKOWYCH: Skutecznie odeszliśmy (co pokazał poprzedni rok ) od typowych boksów łazienkowych. Salon podzielony jest na tematyczne strefy: biblioteka płytek, strefa instalacyjno-grzewcza, meble łazienkowe, ceramika i armatura premium, baterie i natryski oraz akcesoria łazienkowe, ekspozycja Roca, ekspozycja Sanitec Koło (obecnie grupa Geberit), wanny, kabiny i drzwi prysznicowe, technika kuchenna. Idąc naprzeciw wymaganiom klientów posiadamy 3 niezależne , profesjonalne strefy projektanta wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie do wizualizacji 3D. 

LICZBA PRACOWNIKÓW: 7
STRONA: http://www.sanpol.pl/salony/salon-lazienek/salon-lazienek-zielona-gora/ 

Zakres oferowanych produktów: kabiny, brodziki, wanny, ceramika sanitarna, baterie i komplety natryskowe, systemy podtynkowe, meble łazienkowe, płytki ceramiczne, dodatki łazienkowe
Usługi dodatkowe: usługi projektowe (wizualizacje), usługi montażowe, własny transport.

O nas: Celem jaki przyświecał twórcom Salonu Łazienek i płytek Sanpol w Zielonej Górze, było zbudowanie nowoczesnego Salonu o przemyślanej, modułowej, przejrzyście podzielonej ekspozycji. Zastosowana tu jednolitość kształtów i kolorów, podkreśla wysoki poziom oferowanych produktów i usług (projektowych, doradczych , logistycznych i montażowych ). W Salonie prezentujemy wyłącznie modele najbardziej znanych producentów z Polski i  świata.  To jedno z niewielu miejsc w tej branży w Polsce , gdzie na jednej powierzchni można zobaczyć i dotknąć tak wielu produktów renomowanych firm.  Ofertę armatury znakomicie uzupełnia ekspozycja płytek ceramicznych w formie biblioteki oraz pracownia do projektowania 3D z unikalnym ekranem symulującym łazienkę w skali 1:1 . Prezentowane płytki pochodzą z najlepszych polskich fabryk jak Tubądzin czy Opoczno a także  Włoch czy Hiszpanii.

Największym atutem naszego Salonu są jednak ludzie, czyli znakomita kadra doświadczonych handlowców i doradców technicznych. Ich profesjonalizm i szeroka wiedza pozwalają na dobranie produktów dopasowanych do potrzeb każdego klienta.

Przestronność, nowoczesność, świetny zespół handlowców oraz lokalizacja Salonu to podstawowe jego atuty, które są fundamentem  naszego sukcesu.