Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Sebastian Sałkiewicz, Bisk: O Forum Branży Łazienkowej 2015

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 14 wrz 2015 11:00
Sebastian Sałkiewicz, Bisk: O Forum Branży Łazienkowej 2015
Sebastian Sałkiewicz, development manager w firmie Bisk

Sebastian Sałkiewicz, development manager w firmie Bisk podkreśla rangę spotkań branżowych odbywających się podczas Forum.

Chciałbym bardzo podziękować za zaproszenie do udziału w panelu, w którym mogłem wspólnie z innymi uczestnikami wymienić poglądy o tym, jakie trudności widzimy w trakcie realizacji prowadzonych projektów.

W mojej opinii takie spotkania są bardzo ważne w kontekście tendencji jaką obserwuję na rynku. Wzrost świadomości klientów dotyczący zindywidualizowanego wzornictwa niesie za sobą wzrost sprzedaży produktów, które posiadają te cechy.

Polscy projektanci wespół z producentami zdobywają międzynarodowe uznanie otrzymując liczne prestiżowe wyróżnienia, a to przekłada się na wymierne wyniki sprzedażowe tworzonych linii. Pomaga wzmocnić markę producenta na rynku. Obie grupy zaczynają dostrzegać wymierne efekty wzajemnej współpracy.

Przykładem dobrze ilustrującym to zjawisko jest pojawienie się polskiej sekcji projektowej na ostatniej edycji targów ISH we Frankfurcie. Produkty z dobrym designem przestały być kojarzone z zaporową ceną rynkową, a to niesie za sobą powszechność sprzedaży, dotyczy to również naszego segmentu sprzedaży.

Dlatego też uważam, że cykliczne spotkania w czasie Forum są bardzo potrzebne, ponieważ w bezpośredni sposób odpowiadają na zapotrzebowanie, jakie przynoszą nam zmiany na rynku sprzedaży, na którym jesteśmy obecni.
Rekomendowane dla Ciebie