×

Szukaj w serwisie

SENSO WASH SLIM

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 24 lut 2015 22:00
SENSO WASH SLIM
SENSO WASH. PRODUCENT: DURAVIT
SENSO WASH SLIM
SENSO WASH SLIM
SENSO WASH SLIM

Linia desek sedesowych z funkcją mycia SensoWash umożliwia najbardziej naturalną formę higieny: odświeżające mycie wodą. Niezwykle praktyczny oraz łatwy w użyciu, nowy SensoWash Slim jest idealnym rozwiązaniem zarówno do łazienek prywatnych, półpublicznych, jak i publicznych.

NAZWA: SENSO WASH SLIM

PRODUCENT: DURAVIT

OPIS: Linia desek sedesowych z funkcją mycia SensoWash umożliwia najbardziej naturalną formę higieny: odświeżające mycie wodą. Niezwykle praktyczny oraz łatwy w użyciu, nowy SensoWash Slim jest idealnym rozwiązaniem zarówno do łazienek prywatnych, półpublicznych, jak i publicznych. Wygodny, niezwykle płaski pilot, stanowiący przedłużenie wyrazistego projektu, służy do wyboru pożądanej funkcji: ComfortWash, RearWash lub LadyWash. Intensywność strumienia oraz temperatura wody mogą zostać ustawione według osobistych upodobań przy pomocy podświetlanych symboli. Płaska deska, wykonana z wytrzymałego materiału, jest niezwykle higieniczna dzięki swojej jednolitej, odpornej na zarysowania powierzchni. Po raz pierwszy

technologia deski oraz miski są całkowicie niezależne: Cała deska SensoWash Slim może być wypięta i wymieniona jednym ruchem, co umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie. Jest to znaczące udogodnienie, jeśli chodzi o obszary publiczne i częściowo publiczne. Analogicznie do innych modeli SensoWash firmy Duravit, zintegrowany podgrzewacz wody zapewnia inteligentne zużycie zasobów ponieważ podgrzewana jest tylko wymagana ilość wody i tylko, gdy jest to konieczne. Ukryte przyłącza wodno-elektryczne SensoWash Slim podkreślają estetykę projektu. Dzięki łatwej instalacji wody i prądu oraz zintegrowanym urządzeniem zabezpieczającym wodę pitną zgodnie z normą DIN EN 1717, instalacją jest niezwykle prosta.

GWARANCJA: 5 lat

CENA: -