×

Szukaj w serwisie

Seria DuraSquare / Duravit Polska

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 08 lut 2018 10:57
Seria DuraSquare / Duravit Polska
Seria DuraSquare / Duravit
Seria DuraSquare / Duravit Polska
Seria DuraSquare / Duravit Polska
Seria DuraSquare / Duravit Polska
Seria DuraSquare / Duravit Polska
Seria DuraSquare / Duravit Polska
Seria DuraSquare / Duravit Polska
Seria DuraSquare / Duravit Polska

Seria DuraSquare
producent: Duravit Polska

Precyzja i organiczne kształty serii DuraSquare. Wzornictwo nowej serii łączy zewnętrzne krawędzie prostokątnego kształtu z organicznie płynącymi wewnętrznymi konturami. Umywalki oraz wanny są wykonane z innowacyjnych materiałów DuraCeram® i DuraSolid® opracowanych przez Duravit.

Architektoniczne wzornictwo umywalek, dzięki prostym, subtelnym kształtom i odpowiednim wymiarom zostało dopasowane do małych łazienek. W trakcie procesu twórczego małych umywalek, umywalek stawianych czy nablatowych, postawiono na minimalizm i wysoki poziom precyzji. Gładka wewnętrzna powierzchnia umywalki stanowi delikatny estetyczny kontrast w stosunku do geometrycznych kształtów serii.

Ranty ścianek w umywalkach wynoszą zaledwie pięć milimetrów, jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału DuraCeram®. Wykorzystanie tej nowoczesnej masy ceramicznej umożliwia wykonanie niezwykle cienkich ale solidnych brzegów. Umywalki są dostępne w standardowych rozmiarach popularnych wśród architektów, w tym 600 i 1000 mm (umywalki), 450 mm (małe umywalki do rąk) oraz 600 mm (umywalki nablatowe). W połączeniu z nową pasującą konsolą metalową, umywalki DuraSquare stają się elementem przyciągającym uwagę w łazience.

Konsola ma regulowaną wysokość oraz jest dostępna w kolorze srebrnym(chrom) lub czarnym macie. Posiada także szklaną półkę, dostępną w siedmiu różnych kolorach, w tym Nefryt (Jade), Kamienny Błękit (Stone Blue) i Szara Flanela (Flannel Grey), co wnosi unikalny element kolorystyczny do łazienki oraz może być łatwo połączona ze wszystkimi seriami meblowymi Duravit.

Wzornictwo wanien DuraSquare idealnie uzupełnia wzornictwo umywalek. Seria wykonana jest z materiału DuraSolid i posiada ciepły przyjemny dotyk. Dostępna w wersji do zabudowy lub w wersji z bezszwową obudową. Wanna występuje w rozmiarach 1800x800 mm (wersja do zabudowy i wersja narożna z bezszwową obudową) oraz 1850x850 mm (wanna wolnostojąca). W kombinacji z nowym systemem hydromasażu Air-System oraz modułem dźwięku zapewnia idealny relaks. 

Dostępność na rynku: kwiecień 2017

Cena: zależy od wymiarów 

Gwarancja produktu: 5 lat

Pogwarancja: montaż zalecany przez serwis Duravit. Informacje dotyczące serwisu w biurze Duravit Polska i w salonie sprzedaży

Dostępność na rynku: dostępny w wybranych salonach sprzedaży

Dokumentacja: Certyfikat CE, atest higieniczny
Rekomendowane dla Ciebie