×

Szukaj w serwisie

Seria Luv / Duravit Polska

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 08 lut 2018 11:09
Seria Luv / Duravit Polska
Seria Luv / Duravit Polska
Seria Luv / Duravit Polska
Seria Luv / Duravit Polska
Seria Luv / Duravit Polska
Seria Luv / Duravit Polska
Seria Luv / Duravit Polska
Seria Luv / Duravit Polska
Seria Luv / Duravit Polska

Seria Luv
producent: Duravit Polska

Seria Luv projekt duńskiej projektantki Cecilie Manz dla Duravit. W skład serii wchodzą: umywalki, meble, wanny oraz lustra. Dostępne są trzy rozmiary owalnych umywalek stawianych z półką wewnętrzną na baterię i bez. (420x270; 600x400; 800x400) wykonanych z DuraCeram® - niezwykle trwałej ceramiki dającej możliwość kształtowania bardzo cienkich rantów.

Idealnie dopasowane do umywalek, konsole dostępne w 3 szerokościach : 1783 mm, 1388 mm oraz 688 mm z możliwością postawienia jednej lub dwóch umywalek. Fronty i korpusy mebli LUV występują w kolorach: biały satynowy mat, biały nordic, taupe, kamienna szarość, light blue i night blue a także w opcji z drewna orzecha amerykańskiego. Blaty wykonano z kamienia kwarcowego, w trzech wariantach kolorystycznych: biały, piaskowy i szary. Bezuchwytowe szuflady, wyposażone zostały w technologię tip-on (mechaniczne wspomaganie otwierania) oraz mechanizm samozamykania.

Lustra z serii Luv oferowane są w trzech szerokościach: 500 mm, 1200 mm i 1600 mm. Wyposażone są w funkcję podgrzewania oraz oświetlenie górne i dolne, podświetlające miejsce do mycia. Wszystkie funkcje sterowane są bezdotykowym panelem umieszczonym w prawym dolnym rogu tafli lustra. W uzupełnieniu do standardowej 800 mm wysokości lustra, wszystkie modele są również dostępne w wysokości 1200 mm. Natężenie oświetlenia LED na górnej krawędzi lustra wynosi do 700 luxów.

Wanny wykonane zostały z wysokiej jakości materiału DuraSolid, dostępne w wersji wolnostojącej, przyściennej oraz narożnej (lewej lub prawej). Opcjonalnie wanna może zostać wyposażona w system hydromasażu Air (wyłącznie w wersji przyściennej oraz narożnej) lub w moduł dźwiękowy, który jest sterowany za pomocą Bluetooth.

Projekt: Cecilie Manz

Od kiedy na rynku: kwiecień 2017

Cena: zależy od wymiarów

Gwarancja: 5 lat

Pogwarancja: montaż zalecany przez serwis Duravit. Informacje dotyczące serwisu w biurze Duravit Polska i w salonie sprzedaży

Dostępność na rynku: dostępny w wybranych salonach sprzedaży

Dokumentacja: Certyfikat CE, atest higieniczny

 
Rekomendowane dla Ciebie