×

Szukaj w serwisie

Servitor, Toruń

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 lut 2016 14:27
Servitor, Toruń
Servitor, Toruń
Servitor, Toruń
Servitor, Toruń
Servitor, Toruń
Servitor, Toruń

ul. Polna 123
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

Właściciel salonu: zarząd prezes Janusz Sakowski, Pełnomocnik Emil Sakowski, pełnomocnik Rafał Sakowski

Rok założenia: salon pod tym adresem 2001 r, jako spółka styczeń 2016

Powierzchnia ekspozycji: 1200 m2

Liczba boksów łazienkowych: 40

Liczba pracowników: 39

Strona: www.servitor.pl

Zakres oferowanych produktów: płytki ceramiczne, Deski dębowe, panele podłogowe, armatura, ceramika sanitarna, materiały wykończeniowe

Usługi dodatkowe: łazienka 3 w 1 (projekt materiał wykonawstwo), montaż tarasów podniesionych, doradztwo, projektowanie, montaż

Jest to rodzinna firma powstała w latach 90 w Toruniu. Obecnie swoje salony posiadamy w największych miastach woj. Kujawsko – pomorskiego. W tym również poza woj. w Płocku.
Głowna siedziba firmy mieści się w Toruniu. To tutaj znajduje się największa ekspozycja, prezentująca najciekawsze i najnowsze produkty z branży łazienkowej. W naszym salonie służymy klientom fachową pomocą nie tylko w zakresie urządzania łazienki czy doboru Płytek, ale również stworzenia wymarzonego i pełnego komfortu i stylu domu czy mieszkania. Dla klientów którzy nie mają pomysłu na łazienkę, projektanci mogą stworzyć wizualizację.

Bogactwo wyboru produktów polskich i zagranicznych producentów powoduje że nawet najbardziej wymagający klient otrzyma produkt dopasowany do jego potrzeb.
W naszej ofercie posiadamy również Deski lite i panele podłogowe. Naszych partnerów dobieraliśmy przy współudziale projektantów , aby oferta nasza była w pełni kompleksowa.
Od 2015 r. stworzyliśmy usługę łazienka 3 w1 . Zapewniamy pełną pomoc i doradztwo w urządzaniu łazienki od projektu – wykonanego przez profesjonalnych projektantów, materiał – importowany z całej europy, renomowane marki i najwyższej jakości produkty, aż po wykonawstwo – zapewniane przez najlepszych toruńskich fachowców.