Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

SOLEO

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 25 lut 2015 12:33
SOLEO
SERIA KABIN PRYSZNICOWYCH I PARAWAN SOLEO
SOLEO
SOLEO
SOLEO
SOLEO
SOLEO
SOLEO
SOLEO
SOLEO
SOLEO
SOLEO

SOLEO jest najbardziej popularną w 2014 r. serią kabin prysznicowych z linii Gold. Kabiny, drzwi wnękowe i parawany nawannowe zostały wprowadzone na rynek w maju-czerwcu i spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem.

NAZWA: SERIA KABIN PRYSZNICOWYCH I PARAWAN SOLEO

PRODUCENT: NEW TRENDY SP. Z O.O.

OPIS: SOLEO jest najbardziej popularną w 2014r. serią kabin prysznicowych z linii Gold. Kabiny, drzwi wnękowe i parawany nawannowe zostały wprowadzone na rynek w maju-czerwcu i spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Wybór klientów wydaje się oczywisty – seria SOLEO to doskonała proporcja między wysoką jakością a atrakcyjną ceną.

SOLEO to aż dziesięć różnych kształtów, które sprostają wysokim wymaganiom i idealnie skomponują się z każdą łazienką. Drzwi wnękowe to z jednej strony uniwersalna klasyka – drzwi pojedyncze, natomiast z drugiej nowatorskie drzwi składane i drzwi wahadłowe. Powyższe drzwi zostały także zamontowane w kabinach prysznicowych.

Możliwość składania drzwi została uzyskana poprzez zastosowanie dodatkowych zawiasów trzpieniowych z funkcję unoszenia drzwi, dzięki którym otwieranie i zamykanie drzwi jest niezwykle łatwe, a dolna uszczelka chroniona przed szybkim zużyciem. Punktem wspólnym wszystkich modeli SOLEO jest z kolei zawias kolumnowy, który umożliwia otwieranie drzwi, kabin i parawanów na zewnątrz i do wnętrza kabiny (lub nad wannę).

Zastosowanie obu typów zawiasów przełożyło się na bardzo szerokie i wygodne wejście drzwi i kabin prysznicowych. Na dużą uwagę zasługuje kabin SOLEO z podwójnymi drzwiami, które mogą zostać całkowicie złożone do środka kabiny lub wnęki. W ten łatwy sposób można uzyskać zdecydowanie większą przestrzeń w łazience, nawet użytkową kiedy zamiast brodzika zostanie zainstalowany odpływ liniowy.

Produkty serii SOLEO łączy również:

- hartowane szkło o grubości 6mm z powłoką ochronną Active Shield, która chroni szkło przed zabrudzeniem i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości,

- uszczelki magnetyczne w drzwiach i kabinach prysznicowych, zapewniające najwyższą szczelność produktów New Trendy,

- regulacja przyścienna, która zdecydowanie ułatwia prawidłowy montaż produktów.

Kabiny SOLEO wykonane są z aluminium, które zostało poddane procesowi precyzyjnego polerowania, bezpiecznego hartowanego szkła o grubości 6mm z hydrofobową powłoką Active Shield i elementów z PVC.

Powłoka Active Shield chroni szkło przed zabrudzeniem i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości.

Kabiny Soleo spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przez rynek, w związku z czym New Trendy planuje wprowadzenie nowych wariantów serii Soleo już w drugim kwartale 2015.

 

GWARANCJA: 2 lata

CENA: od 1040 zł netto (drzwi i kabiny prysznicowe) i 608 zł netto (parawany)