×

Szukaj w serwisie

Spotkaj się ze specjalistami na Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 18 marz 2015 10:56
Spotkaj się ze specjalistami na Forum Branży Łazienkowej

Tegoroczne Forum będzie nie tylko okazją do rozmów i dyskusji. To także szansa, by dowiedzieć się, jak poprawić swoją działalność - do współtworzenia Forum zaprosiliśmy bowiem ekspertów, którzy pokażą jak skierować rozwój firmy łazienkowej na nowe tory.

Innowacje w produkcji i zarządzaniu firmą, skuteczny marketing, lepszy merchandising w salonie łazienek czy wdrożenie e-commerce - o tym będzie można posłuchać i porozmawiać w Warszawie. Zaproszeni przez nas goście to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem pracy dla największych marek - także łazienkowych. 

Bądźcie z nami 26 marca w Warszawie. Spotykamy się w hotelu Sheraton. 

Więcej o Forum na www.ryneklazienek.pl/forum

Rejestracja dostępna pod tym linkiem.

Zapraszamy na zajęcia warsztatowe:

Nowa perspektywa finansowa 2014-2020 – jak sfinansować technologiczne inwestycje firm
Joanna Dominiak, Kierownik Centrum Finansowania MSP Comarch S.A., praktyk z ponad 8 letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu środków unijnych oraz innych zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji przedsiębiorstw podpowie jak nowe środki unijne można wykorzystać na rozwój innowacji w firmie.
>> Czytaj więcej.

- Jak prowadzić nowoczesną komunikację i działania marketingowe firmy w internecie?
Paweł Stempniak, ekspert od komunikacji marketingowej w nowych mediach, właściciel agencji White Bits, pokaże na czym polega nowoczesna i efektywna komunikacja działań firmy w internecie (w tym w mediach społecznościowych).
>> Czytaj więcej.

- Merchandising zmysłów w łazience
Merchandising zmysłów - sztuka, magia czy nauka? Co zrobić by płytki, baterie lub wanna powodowały wzrost pozytywnych emocji? Odczuj to na własnej skórze uczestnicząc w warsztacie „Merchandising zmysłów w łazience”. Prowadzi Piotr Ignaczak z agencji szkoleniowej Catman Group.
>> Czytaj więcej.

- Sklep internetowy? Nie taki diabeł straszny, czyli jak efektywnie uruchomić kanał sprzedaży online
O tym jak przygotować się do wdrożenia i skutecznie przeprowadzić uruchomienie systemu e-commerce w salonie łazienek opowie Łukasz Plutecki, współwłaściciel agencji e-commerce NetArch.
>> Czytaj więcej.
Rekomendowane dla Ciebie