×

Szukaj w serwisie

System hydromasażu INSPIRE

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 17 lut 2016 13:59
System hydromasażu INSPIRE
System hydromasażu INSPIRE
System hydromasażu INSPIRE
System hydromasażu INSPIRE
System hydromasażu INSPIRE
System hydromasażu INSPIRE
System hydromasażu INSPIRE
System hydromasażu INSPIRE
System hydromasażu INSPIRE
System hydromasażu INSPIRE

Excellent
Hydromasaż i wellness

System Inspire marki Excellent to system oparty o masaż powietrzny i wodny wzbogacone o chromoterapię. Idealne dla każdego, kto szuka relaksu, odprężenia i chwili wytchnienia po całym dniu. Dzięki systemowi Inspire zyskujesz dostęp do własnego prywatnego centrum relaksu. Zmień swoje zmęczenie, stres i przesilenie w przemijające doznanie dzięki kąpieli w wannie z systemem hydromasażu.

Program odnowy zaczynamy od włączenia jednego z trzech automatycznych programów chromoterapii, następnie uruchamiamy masaż wodno-powietrzny, działający na najbardziej newralgiczne miejsca. Woda połączona z powietrzem uderza w nasze mięśnie masując poszczególne fragmenty naszego ciała.
Wystarczy 20-30 minut takiej kąpieli połączonej z masażem, aby dużo łatwiej zasnąć po ciężkim dniu, a na drugi dzień obudzić się rześko z ciałem gotowym do kolejnych wyzwań.

Masaż wodny (zwany też hydroterapią) polega na masowaniu naszego ciała przy pomocy strumienia wody, która kierowana jest przez dysze w newralgiczne części naszego ciała (stopy, plecy oraz boki naszego ciała). Woda pod ciśnieniem wypływa z dysz stałym strumieniem i rozbija zmęczone mięśnie. Dysze Shiatsu w oparciu pleców umieszczone są tak by bezpośrednio nie kierować strumienia w kręgosłup. System INSPIRE posiada 3 stopnie masażu wodnego, regulowane jednym przyciskiem. Polecamy go szczególnie osobom z napięciem mięśni wywołanym przetrenowaniem lub zbyt długim pozostawaniem w tej samej pozycji.

Masaż powietrzny (zwany też perełkowym) to kąpiel w pęcherzykach powietrza wydobywających się z dysz w dnie wanny. Delikatnie masują ciało, regenerując je i zapewniając błogie doświadczenie dotyku tysiąca powietrznych perełek. Poprzez masaż łagodzą bóle mięśni, dając korzystne efekty terapeutyczne przy skurczach i stłuczeniach. Jest to delikatny masaż, który pozwala na szybkie odprężenie. System INSPIRE posiada 3 stopnie masażu powietrznego. Polecamy go szczególnie osobom zestresowanym, które poszukują ukojenia.

Chromoterapia to najdelikatniejsza forma terapii, polega ona na wykorzystaniu barw i ich wpływu na naszą psychikę. Ciepłe i energetyczne kolory (czerwień, pomarańcz, żółć, róż) pobudzają, chłodna paleta (zieleń, turkus, niebieski, fioletowy) odpręża, a program z użyciem pełnej palety barw pozwala na osiągnięcie harmonii.

Prekursorami metody leczniczej zwanej chromoterapią lub koloroterapią, byli starożytni Egipcjanie i Chińczycy, którzy wierzyli w leczniczą moc kolorów. Obecnie chromoterapia stała się popularnym narzędziem wykorzystywanym w systemach hydromasaży. System INSPIRE posiada 3 wbudowane programy chromoterapii. Dzięki jej zastosowaniu możemy wpływać na nasze samopoczucie oraz wspomagać proces leczenia.

Najnowsza wanna Oceana to rozwiązanie do przestronnych łazienek. Powstała z myślą o wygodzie kąpiącego, jej wnętrze jest bardzo obszerne a oparcie pod szyję bardzo wygodnie wyprofilowane po dwóch stronach wanny. Jej zaletą poza piękną linią łuków wewnętrznych jest prosta linia zewnętrzna, która pozwala na jej łatwe obudowanie w łazience, a także dopasowanie parawanu. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o wygodnej wannie kąpielowej.

Wanna Oceana przeznaczona jest do użytkowania jako klasyczna wanna kąpielowa, wykorzystywana do celów higieniczno-sanitarnych. Wyrób przeznaczony jest do instalacji w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej i budynkach mieszkalnych.

Wanna Oceana jest wykonana z akrylu sanitarnego Lucite i posiada wszelkie jego dobroczynne właściwości, dodatkowo została wyprodukowana z dbałością o każdy szczegół, więc spełnia ona rolę nie tylko funkcjonalną ale staje się też ozdobą łazienki.

Wanna posiada w komplecie nóżki. Możliwe jest dobranie obudowy do wanny.

gwarancja: 2 lata

cena netto: 8008,13 zł (systemu hydromasażu Inspire ), 1451,22 zł (wanna Oceana 1795x795mm)