×

Szukaj w serwisie

Terran

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 15 lut 2016 22:12
Terran
Terran
Terran
Terran
Terran
Terran
Terran
Terran
Terran
Terran

Roca Polska Sp. z o.o.
brodziki

Ultrapłaski, dostępny w rozmiarach dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb oraz w modnych kolorach i co ważne – bezpieczny oraz komfortowy. Nawiązująca do naturalnego kamienia faktura idealnie współgra z popularnymi betonowymi wnętrzami, ale sprawdzi się również w klasycznych uniwersalnych aranżacjach. Biały, czarny lub w modnych odcieniach szarości, z osłoną syfonu wykonaną ze stali szlachetnej stanowi idealną propozycję do nowoczesnych wnętrz.
Brodziki Terran wykonane są z nowoczesnego materiału kompozytowego, który pozwala na łatwe docinanie w zależności od wymiarów przestrzeni prysznicowej. Dodatkowo oferta rozmiarów została wzbogacona również o model „King Size” 200x100cm. Ultrapłaski Terran dostarczany w komplecie z syfonem, jest przeznaczony do zabudowy na równi z podłożem, ale może być również położony bezpośrednio na płytkach ceramicznych, bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu pomieszczenia. W efekcie, zlicowany z podłogą brodzik likwiduje strefowy podział łazienki, powiększając optycznie całe wnętrze oraz umożliwiając komfortowe przejście ze strefy suchej do mokrej. Naturalna w dotyku powierzchnia brodzika Terran o wysokiej klasie antypoślizgowej sprawdzi się szczególnie podczas użytkowania przez dzieci oraz osoby starsze. Dodatkowo, możliwość montażu brodzika bez progu oraz jego właściwości antypoślizgowe sprawiają, że jest to produkt dopasowany do łazienek dedykowanych osobom niepełnosprawnym, również tym poruszającym się na wózkach inwalidzkich.
Wyprofilowany brodzik Terran zapewnia idealny spływ wody, a sprzedawany w komplecie syfon o dużej przepustowości wody sprawia, że nie zatrzymuje się ona na powierzchni brodzika i nie przelewa na zewnątrz. W przeciwieństwie do podłogi z płytek ceramicznych, brodzik nie wymaga położenia fugi. Brak szczelin zatrzymuje wodę, która nie przenika do podłogi.
Zakup brodzika to wybór na długie lata, dlatego w trakcie użytkowania powinien on służyć bezproblemowo przy zachowaniu swoich walorów estetycznych. Potwierdzeniem tego jest 5 letni okres gwarancji na brodziki Terran.
Brodzik Terran można dopasować, w zależności od kształtu i wymiaru, do kabin i drzwi prysznicowych Roca z serii Metropolis, Town oraz City-N. Ich minimalistyczny design oraz innowacyjna forma brodzika Terran pomogą stworzyć nowoczesne i komfortowe wnętrze dopasowane do zróżnicowanych potrzeb konsumentów
Dostępne kolory: 10 blanco, 20 pizarra, 30 cemento, 40 negro.
Okres gwarancji 5 lat gwarancji.
Cena netto: 899 zł - 1 999 zł